Chronoekonomická analýza duben 2017

Chronoekonomická analýza duben 2017

Pomalu působící chronomy v dubnu 2017 přinesou potíže vodárenství, rybářským a farmaceutickým koncernům, přijít mohou vyostřené spory o mezinárodní vody a o patenty na léčiva. Mezinárodní obchod bude pravděpodobně poněkud váznout v důsledku zvyšování cel a porušování mezinárodních dohod. Zkrachovat mohou některé sportovní kluby a právnické firmy.

1. až 6. dubna by se měly obchody hýbat, lidé budou schopni a ochotni své volné prostředky investovat do nových technických prostředků např. komunikační a výpočetní techniky.

7. až 9. dubna a rovněž 20. až 23. dubna by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií firem těžících ropu a vyrábějících ropné deriváty. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení doprovázená tsunami a sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje.

13. – 19. dubna a rovněž 24. – 30. dubna by se měly světové trhy stabilizovat a naopak by měly růst ceny akcií technologických firem podporujících letectví, zbrojní průmysl a kosmonautiku, logistických a leteckých společností či automobilek. Přichází kvalita času ideální pro zahajování nových a odvážných projektů. Obchody by se měly hýbat a na trzích by měla panovat býčí nálada, ke které přispějí převratné novinky vědy a techniky.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v dubnu 2017 dosti náročné, a to zejména mezi 10. a 17. dubnem, kdy na našem území může dojít k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost, do potíží se mohou dostat některé finanční společnosti či banky, rozkolísat se může kurz naší měny a obchody na burze. 24. až 29. dubna může být náš stát obviňován z nedodržování svých závazků a úmluv, vyloučit nelze ani mezinárodní arbitráže.

.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR