Horoskop týdne od 5. do 11. června 2017

Horoskop týdne od 5. do 11. června 2017


Situace na ekliptice bude v tomto týdnu plná změn a dosti nepřehledná. Mění se astrologické klima díky tomu, že v noci z neděle na pondělí přechází Mars ze vzdušného znamení Blíženců do vodního znamení Raka, v úterý ráno přechází Venuše z ohnivého znamení Berana do zemského znamení Býka, v prvních minutách středy opouští Merkur zemské znamení Býka a vstupuje do vzdušného znamení Blíženců a v pátek odpoledne nastává úplněk v pohyblivých znameních – Slunce v Blížencích a Luna ve Střelci. Výsledkem může být velmi proměnlivé klima v přírodě i v mezilidských vztazích. Na trzích i v mezinárodních vztazích může panovat nestabilita a nejistota. Mnohých se budou těžko rozhodovat, vzhledem k doutnajícímu mezinárodnímu napětí a terorismu, kam vyrazit na dovolenou. O víkendu se dá očekávat zvýšená aktivita našich kriminalistů, vojáků a sportovců.


Pondělí a úterý

V pondělí dopoledne může na našem území váznout doprava a média mohou ventilovat provalené případy korupčního chování nebo oslabení zdraví významných osobností naší politické scény, nelze vyloučit ani závaly v dolech, sesuvy půdy či zřícení budov. ( Tranzitující Merkur v Býku v kvadrátu na Saturna republiky ve Lvu ).


Středa a čtvrtek


Ve středu odpoledne se bude Luna pohybovat znamením Štíra v napětí s Lunou a se Saturnem republiky ve znamení Lva a Uranem ve znamení Vodnáře, takže může dojít k výpadků počítačových a rozvodných sítí.


Pátek až neděle


O víkendu budou dění v našem státě specificky ovlivňovat napjatější konstelace ( Slunce opozice Mars republiky, páteční úplněk poblíž Marse republiky ). V těchto dnech může na našem území dojít k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost, možné jsou i demonstrace a nepokoje vyvolané nespokojeností s politickou situací v našem státě.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR