Horoskop týdne od 19. do 25. června 2017

Horoskop týdne od 19. do 25. června 2017

Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne je vstup Slunce do znamení Raka, ke kterému dochází ve středu 21. června v 6.24 hod SELČ a na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu. Horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližšího čtvrt roku – do Podzimní rovnodennosti ( do vstupu Slunce do znamení Vah ). Z horoskopu sestaveného pro Českou republiku je zřejmé, že nadcházející léto by nemělo být na našem území příliš horké a suché. Úroda poněkud poničená dubnovými mrazy by měla dobře dozrávat a tento ročník vína by měl být nikoliv co do objemu, ale spíše kvalitou nakonec nadprůměrný. Celkově lze předpokládat, že v následujícím čtvrtletí lidstvo dostane velkou šanci zakopat válečnou sekeru a spíše se věnovat kultuře, umění a duchovnu než válčení.  ( Neptun ve znamení Ryb v harmonii s Venuší a s Lunou ve znamení Býka ). Na této planetě mohou vzniknout umělecká díla nadčasového významu sbližující lidi bez rozdílu náboženského vyznání a sociálního zřízení. Bohužel však v tomto horoskopu je kvadrát mezi Marsem ve znamení Raka a Jupiterem ve znamení Vah, což může vyvolat obchodní války a vypovídání ekonomických a politických smluv. Z hlediska astrokartografického jsou možná zemětřesení v oblasti Nového Zélandu, západní Kanady, severovýchodu USA a západu Jižní Ameriky, kde se ocitá Saturn vycházející či kulminující.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou vcelku harmonické a dají se očekávat úspěchy na poli mezinárodních vztahů i ve sféře ekonomické.

Pondělí a úterý

Slunce spolu s Merkurem budou postupovat ekliptikou v konjunkci na konci znamení Blíženců, takže by lidé měli spolu uvolněně a vesele komunikovat, nuda nebude na pořadu dne.

Středa a čtvrtek

Ve středu se mění astrologické klima, jelikož nejprve v 6.24 hod opouší vzdušné znamení Blíženců Slunce ( nastává tak slunovrat ) a v 11.57 hod jej bude následovat i Merkur. Výsledkem pak může být méně vzdušné a více vlhčí klima. Lidé by měli být citlivější a více myslet na své blízké, méně na zábavy.

Pátek až neděle

O víkendu by doprava na našem území neměla váznout a dají se očekávat úspěchy našich obchodníků, ekonomů, prodejců realit a sportovců. Výjimkou je astrologická situace v pátek mezi 13.30 hod a 16 hod, kdy se Luna v Blížencích ocitá v opozici na Saturna ve Střelci a v neděli mezi 19. a 21. hod, kdy bude Luna v Raku v kvadrátu na Urana v Beranu. V sobotu ve 4.30 hod nastává novoluní ve znamení Raka, a to je ideální čas pro výlety do přírody či pro cesty na dovolenou. Sobotu a neděli však ve světě ovlivní kvadrát mezi Marsem v Raku a Jupiterem ve Vahách, který může přinést mezinárodní spory obchodní, právní i politické.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR