Horoskop týdne od 26. června do 2. července 2017

Horoskop týdne od 26. června do 2. července 2017

Dominantní mundánní konstelací tohoto týdne je pohyb trojkonjukce Slunce, Merkura a Marse znamením Raka v trigonu na silného Neptuna ve znamení Ryb. Výsledkem pak mohou být úspěšné pokusy o urovnání rodinných konfliktů, plánování dovolené po vodě či k vodě a dá se rovněž předpokládat, že lidé se budou velmi rádi pohybovat po historicky a archeologicky významných lokalitách.Pondělí a úterý

Obchody na našem území by se měly hýbat, lidé by měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat ( Merkur tranzitující v trigonu s Merkurem republiky ). Luna se bude v těchto dnech pohybovat znamení Lva, takže by nuda neměla být na pořadu dne.

Středa a čtvrtek

Zatímco ve středu budou dění naší republice opět ovlivňovat harmonické konstelace, které by nám měly přinést úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích, ve čtvrtek se již přiženou nad nás pomyslná astrologická mračna, ze kterých může zapršet – Venuše pohybující se znamením Býka vytvoří kvadráty jak s Lunou republiky tak s Uranem republiky.

Pátek až neděle

Dá se očekávat, že o víkendu vzhledem k počátku prázdnin dojde ke „stěhování národů“ a ten, kdo chce na dovolenou vyrazit po vlastní ose, by tak měl učinit spíše v pátek , v sobotu večer pak bude Luna v kvadrátu s Marsem, Venuše v kvadrátu se Saturnem republiky a v neděli odpoledne zase bude Luna v opozici na Urana, takže četnost nehod může stoupat.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR