Horoskop červenec 2017

Nejvýznamnější konstelace červenec 2017

Červenec 2017 by pro naši republiku měl být z astro-meteorologického hlediska spíše vlhký a teplý měsíc s občasnými bouřkami doprovázenými bleskovými povodněmi a to zejména 8. – 11. července, 20. – 22. července a 26. – 27. července. Tranzitující Jupiter ve znamení Vah bude v kvadrátu na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka, takže ani v tomto prázdninovém měsíci neutichne probíhající předvolební boj a na veřejnost se mohou dostat utajované materiály na vlivné aktéry politických stran. Pro svět se vytvoří v tomto měsíci několikrát třaskavá směsice napěťových konstelací mezi znamením Raka ( Slunce, Merkur a Mars ), kteří se postupně ocitnou v kvadrátech na Urana, který se po celý měsíc pohybuje velmi pomalu na své pouti ekliptikou mezi 28. a 29. stupněm znamení Berana. Svět může díky těmto konstelacím očekávat 4. – 5. července a 16. - 21. července řádění živlů přírodních ( zejména ohně a vody ) i teroristických doprovázených prudkými bouřemi, cyklóny, tornády, požáry a výbuchy. Vyloučit nelze ani pády letadel, možné jsou výpadky sítí počítačových i rozvodných. Tato konstelace také zvýší riziko úrazů a karambolů v mezilidských vztazích i na cestách. Napilno budou mít lékaři s pacienty s rozhašeným žaludkem a s úrazy hlavy.

1. – 2. července bude svět v pohybu – ekliptikou prochází ruku v ruce Slunce s Merkurem a s Marsem ve znamení Raka, lidé budou vyrážet do přírody, leckdy se však nechají rozptýlit bavením se spolujezdci či laděním rádia výsledkem pak mohou být četnější karamboly ( kvadráty k Luně a k Jupiteru ve znamení Vah ).

4.- 5. července se Merkur ve znamení Raka ocitne v kvadratuře na Urana ve znamení Berana a v důsledku toho se bude technika vymykat zpod kontroly své obsluhy, lze očekávat výpadky počítačových a rozvodných sítí. Zaútočit mohou hackeři a teroristé.

6. – 7. července by lidé spolu měli přátelsky a uvolněně komunikovat, nuda nebude na pořadu dne. Jsou to dny ideální pro cesty na dovolenou, doprava by neměla váznout. Merkur bude již ve znamení Lva v harmonickém spojení s Venuší ve znamení Blíženců a společností zavane nový a svěží vítr.

9. července v 6.06 hod nastává úplněk – opozice mezi Sluncem v Raku a Lunou v Kozorohu, takže se dá předpokládat, že citliví jedinci budou podrážděně reagovat na podněty. Dá se očekávat proměnlivé klima v přírodě i v mezilidských vztazích.

13. – 14. července se bude pohybovat Luna znamením Ryb v blízkosti vládce tohoto vodního znamení – Neptuna, takže lze předpokládat, že bude panovat spíše vlhčí klima. Nicméně i v těchto dnech by lidé měli být k sobě vlídní a přátelští, dobře komunikující, jelikož bude v harmonickém aspektu s Jupiterem ve Vahách.

16. - 19. července jsou z astrologického hlediska dny plné extrémů, jelikož dění u nás i ve světě budou ovlivňovat naprosto protikladně působící konstelace. Na straně jedné se na ekliptice uzavře jedna z nejnebezpečnějších konstelací – kvadratura mezi Marsem a Uranem, na straně druhé pak jedna z nejpříjemnějších – trigon mezi Venuší a Jupiterem ! Výsledkem mohou být havárie v hromadné dopravě ( i letecké a železniční ) či v průmyslu ( např. v elektrárnách ), hrozí zase výpadky počítačových a rozvodných sítí. Hrozí také výbuchy sopek doprovázených tsunami. Pravděpodobné jsou i prudké zvraty počasí a bouře spojené s lokálními záplavami. V určitých lokalitách pak bude naopak panovat naprostá pohoda a o utrpení v okolních státech se tam doví pouze z médií.

20. a 21. července pak bude Slunce na konci znamení Raka v kvadrátu na Urana, takže to prodlouží období nestability klimatu ve společnosti i v přírodě.

23. července v 11.45 hod nastává novoluní ve znamení Lva.

24. července bude Venuše ve znamení Blíženců poněkud přimražena opozicí Saturna ve znamení Střelce,a to je kvalita času, která může přinést nevlídné klima do přírody i do mezilidských vztahů.

26. - 27. července dostihne Slunce na své pouti ekliptikou Marse ve znamení Lva, takže by mělo panovat horké počasí, nicméně tato konjunkce se odehraje na stupni ekliptiky, který je v kvadrátu se Sluncem republiky ve znamení Štíra. Výsledkem pak mohou být četné násilné trestné činy a loupeže, které zneklidní naši veřejnost.

28. – 31. července – horké klima a napětí by mělo poznamenat i poslední červencové dny. Dají se očekávat ostré invektivy a podpásovky v probíhajícím předvolebním boji.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR