Chronoekonomická analýza srpen 2017

Chronoekonomická analýza srpen 2017

První půli srpna pozitivně ovlivní dynamický chronom ( genetický kód časové struktury ) přející investicím do akcií firem produkujících nové technologie a to zejména v automobilovém a v leteckém průmyslu či ve zbrojařství. Lidé by měli být schopni a ochotni investovat své volné finanční prostředky i do riskantnějších finančních operací. Obchody a to i s luxusním zbožím by se měly hýbat a pozitivní impulzy dostane zábavní průmysl.

9. až 13. srpna by měla být chronoekonomická situace stabilní, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu. Projekty zahájené v těchto dnech by měly dlouhodobě pozitivně působit a vynášet stálý zisk.

16. až 17. srpna by mohli lidé až příliš lehkomyslně utrácet za příliš luxusní a zbytné zboží, větší investice je vhodné odložit.

18. až 22. srpna by se opět obchody měly hýbat, trhy budou ovlivněny pozitivně působícími chronomy přejícími investicím do zábavního průmyslu, do firem produkujících informační technologie a výpočetní techniku.

23. až 31. srpna nastává kvalita času ideální pro investice do nemovitostí, do vzdělání a do kvalitních uměleckých děl.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v srpnu 2017 vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Výjimkou je situace plus minus den okolo 8., 16. a zejména 26. srpna, kdy ICHE očekává negativní ovlivnění nálad investorů spojených s ději u nás i v zahraničí. Na našem území lze v těchto dnech očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Vyloučeny nejsou násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost či havárie v průmyslu i v hromadné dopravě.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR