Chronoekonomická analýza listopad 2017

Chronoekonomická analýza listopad 2017

1. až 12. listopadu budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky výrobcům kosmetiky a módních doplňků. Velké zakázky by měly získat zbrojařské koncerny, právnické firmy a bezpečnostní služby. Celkový odhad ICHE je, že by burzovní indexy měly stoupat a zavládnout by mohla býčí nálada.

13. listopad ovlivní nepříznivý chronom, za kterého se zvýší riziko podvodů. Kvalita času není vhodná pro větší investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty.

15. – 28. listopadu budou opět působit vcelku harmonické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by měla panovat býčí nálada, burzovní indexy by měly stoupat. Lidé by měli být schopni a ochotni ušetřené peníze investovat do akcií firem produkujících moderní technologie, do akcií farmaceutických a zbrojařských koncernů.

29. listopadu až 2. prosince jsou pro trhy i pro společnost opět náročnější dny plné zvratů. Je zde zvýšené riziko dramatických dějů v přírodě i ve společnosti vedoucích k rozkolísání trhů a burzovních indexů. Možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, řádit mohou živly přírodní i teroristické.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v listopadu 2017 jako jízda na horské dráze – nahoru dolů. Hned na počátku listopadu mezi 1. a 4. můžeme na našem území očekávat náročné děje v přírodě i ve společnosti, stejně tak mezi 13. a 18. listopadem. Naopak obchodníci by si měli mnout ruce a obchody by se měly hýbat zejména mezi 5. a 12. listopadem, díle mezi 19. a 23. listopadem.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR