Horoskop leden 2018

Nejvýznamnější konstelace LEDEN 2018 -

Leden 2018 lze z astrologického hlediska rozdělit do dvou částí. Prvních dvanáct dnů je vcelku poklidných a pohodových, a to jak pro republiku tak pro svět. A ten, kdo chce vyrazit v lednu na dovolenou - třeba na lyže, by měl využít tyto dny. Mnoho lidí se bude po svátcích těšit do práce, více cvičit a méně jíst. Projeví se pozitivní vlivy dvou nejhouževnatějších znamení Zvěrokruhu – Kozoroha a Štíra. Mezi 13. a 21. lednem však přichází „astrologický fičák“ a tentokráte nebudeme my v naší kotlině v pomyslném závětří, ba spíše naopak. Mars pohybující se znamením Štíra vytvoří napěťové vazby jak s Lunou, tak s Uranem a Saturnem v horoskopu naší republiky. Výsledkem mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti a nelze vyloučit velké potíže či aféry policie, armády a sportovních svazů, řádit může vzdušný a ohnivý živel, stoupat bude počet karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. V třetí lednové dekádě se pak ocitne v palbě napěťových konstelací především Neptun republiky a díky tomu lze očekávat, že náš národ potrápí vodní živel v různých skupenstvích nebo různí podvodníci a korupčníci.

Asi nejvýznamnější astrologická událost ledna nastává až v jeho posledním dni - 31. ledna dochází k úplňku, tentokráte při úplnému zatmění Luny se středem ve 14.27 hod SEČ, které však na našem území nebude viditelné. V následujících dvou měsících pak může přinést řádění přírodních živlů doprovázené ekologickými problémy či dramatické děje zejména v západní Africe, v Mexiku, ve východní třetině USA, ve východní Austrálii a na Jižním ostrově Nového Zélandu.

2. leden – ve 3.24 hod nastává úplněk – citliví jedinci mohou být podráždění a unáhleně reagující na podněty

Merkur konjunkce Mars republiky – velmi dobré výkony našich sportovců a kriminalistů

Slunce sextil Merkur republiky – obchody se na našem území budou hýbat, zvýšená produktivita práce

3. leden Mars trigon Jupiter republiky – velmi dobré výkony našich sportovců, politiků a obchodníků

4. leden Venuše sextil Merkur republiky – obchody na našem území by se měly hýbat, velká produktivita práce

6. a 7. leden Merkur trigon Uran – velmi dobrá kvalita času pro nákup spotřební elektroniky nebo automobilů. Světlo světa mohou spatřit vynálezy vědy a techniky, možné jsou převratné objevy a vynálezy.

Mars konjunkce Jupiter – vhodné dny pro důležitá setkání a pro podpisy významných smluv, obchody by se měly hýbat a burzovní indexy růst.

8. a 9. leden Merkur trigon Saturn republiky a sextil Venuše republiky – na našem území by měl panovat optimismus, obchody by se měly hýbat a produktivita práce stoupat

13. a 14. leden pro svět kritické dny - Slunce a Venuše kvadratura Uran. Zvýšené riziko výbuchů sopek, zemětřesení, požárů a teroristických činů, možné jsou i letecká či železniční neštěstí.

15. - 17. leden kritické dny pro Českou republiku – Mars kvadratura Luna a Uran republiky – zvýšené riziko havárií v hromadné dopravě, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, pravděpodobné jsou násilné trestné činy a loupeže.

 20. a 21. leden Mars kvadratura Saturn republiky – možnost násilných trestných činů, loupeží, odhalených případů korupce, oslabení zdraví či úmrtí významných osobností. Pravděpodobné jsou ostré boje sportovní i politické, do potíží se mohou také dostat významné firmy a banky.

25. leden Merkur sextil Jupiter – vhodný den pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

27. a 28. leden Merkur kvadratura Uran – zvýšené riziko výbuchů sopek, zemětřesení, požárů a teroristických činů, vyloučit nelze letecká a železniční neštěstí. Pravděpodobné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí.

29. - 31. leden Slunce opozice Neptun republiky, Merkur kvadratura Venuše republiky, Venuše kvadratura Merkur republiky mohou našemu státu přinést rozkol v koalici a vzájemné se obviňování z korupčního jednání a z porušování dohod. Našemu státu může být vyhrožováno arbitrážemi. 31. ledna dochází k úplňku a tentokráte dochází k úplnému zatmění Luny se středem ve 14.27 hod SEČ, které však na našem území nebude viditelné.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR