Horoskop týdne od 19. do 25. února 2018

Horoskop týdne od 19. do 25.2. 2018

V tomto týdnu se bude ekliptikou pohybovat výrazné seskupení těles ve vodním znamení Ryb ( Slunce, Merkur, Venuše a Neptun ), což by mělo v lidských duších vybuzovat soucit se sociálně slabými či s nemocnými spoluobčany. Profitovat z toho mohou charitativní organizace a nadace. Na straně druhé však bude na tuto skupinu těles Sluneční soustavy působit napěťově Mars pohybující se znamením Střelce, a to by mohlo přinést kulminaci epidemií infekčních chorob a v určitých lokalitách pak může řádit vodní živel v různých skupenstvích, mimo jiné to zvýší i lavinové nebezpečí.

Pondělí a úterý

Dění na našem území budou ovlivňovat relativně harmonické konstelace, za kterých náš stát může zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém i sportovním. ( Tranzitující Merkur v trigonu na Slunce republiky, tranzitující Venuše v trigonu na Merkura republiky ).

Středa a čtvrtek

Venuše v těchto dnech dostihne na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb a dá se tudíž očekávat, že kreativní jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty. Brány k vyšším duchovním stavům při meditacích budou pootevřeny.

Pátek až neděle

Velké úspěchy mohou zaznamenat naši umělci, obchodníci a sportovci. ( Tranzitující Venuše v trigonu s Jupiterem republiky v Raku, tranzitující Merkur v trigonu na Merkura republiky ve Štíru ).Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR