Horoskop březen 2018

Nejvýznamnější konstelace březen 2018

Bezesporu nejvýznamnějším okamžikem nejen tohoto měsíce, ale celého roku je Jarní rovnodennost a letos k ní dochází 20. března v 17.15 hod SEČ, kdy na své pouti ekliptikou vstoupí Slunce do znamení Berana a celý svět tak dostane nový impulz. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. V tomto horoskopu dominují poněkud tvrdší konstelace Beransko – Kozoroží, které naznačují rázná řešení vzniklých problémů mezi jednotlivci či mezi státy a mohou přitom padat ostrá slova a řinčet zbraně. Bude se pravděpodobně dosti válčit, snad pouze lokálně. Řádit bude zemský a ohnivý živel, je zde zvýšená pravděpodobnost, že na Zemi může nastat minimálně jedno velké zemětřesení či opravdu silný výbuch sopky s velkými škodami na majetku i na životech. Z astrokartografického hlediska to může potkat zejména sever Jižní Ameriky, jih Střední Ameriky a Jihovýchodní Asii. Napilno v následujícím roce budou mít lékaři na popáleninách, zubaři, oční lékaři a ortopedi specializující se na kolenní klouby. Na straně druhé se v novoročním horoskopu nachází téměř exaktní trigon mezi silnou Lunou ve znamení Býka ( v povýšení ) a neméně silným Saturnem v Kozorohu ( zde vládnoucí ), lze předpokládat, že celkově vzato bude světová ekonomika růst a naopak počet hladovějících lidí či těch bez domova bude silně klesat. Idea trvale udržitelného rozvoje bude nabývat na popularitě a díky mnohdy tvrdším a nepopulárním opatřením by měly proudy migrantů slábnout. Na naší planetě a naši republiku nevyjímaje mohou v následujících 12 měsících poškodit lesy sucha a velké lesní požáry. Z ekonomického hlediska se mohou rozkolísat ceny oceli a nemovitostí ( Napětí Beran – Kozoroh ) .1. - 3. březen budou ovlivňovat extrémní konstelace umocněné úplňkem 2.3. v 1.51 hod, které mohou přinést nám i světu velmi proměnlivé klima v přírodě i v mezilidských vztazích, řádit může vodní živel v různých skupenstvích. Na straně druhé Venuše konjunkce Merkur trigon Jupiter vytváří kvalitu času ideální pro návštěvu kulturních zařízení, kreativní lidé budou líbáni múzami.

5. - 7. březen ideální dny pro důležitá jednání, pro uzavírání svazků manželských, obchody by se měly hýbat a ve společnosti by měl panovat optimismus – Slunce trigon Jupiter republiky

9. - 10. březen Slunce kvadrát Mars republiky - možnost neúspěchů kriminalistů a sportovců v bojích se svými protivníky

11. - 13. březen Merkur s Venuší bude v kvadrátech se Saturnem, což může vytvořit nevlídné klima v přírodě i v mezilidských vztazích, vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy a závaly v dolech.

14. - 16. březen naše republika by měla zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém i kulturním díky trigonu Merkura a Venuše na Neptuna republiky.

18. - 19. březen naopak Merkur s Venuší budou v kvadraturách s Jupiterem republiky, takže náš stát může být obviňován z nedodržování úmluv a může mu být vyhrožováno arbitrážemi.

24. - 26. březen zatímco konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou vcelku pohodové a měly by nám přinést úspěchy na poli ekonomickém, politickém i sportovním ( Mars sextil Slunce republiky, Venuše trigon Luna a sextil Uran republiky ), konstelace mundánní zvyšují riziko dramatických dějů v přírodě i ve společnosti ( Slunce kvadrát Mars ).

28. - 31. březen působit budou velmi náročné konstelace, které budou gradovat 31. března polovičním kosmickým křížem mezi Sluncem s Merkurem v Beranu, Lunou ve Vahách a Marsem se Saturnem v Kozorohu. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního. Ve světě jsou pravděpodobná zemětřesení, výbuchy sopek, řádění teroristů či pokusy o vyvolání válečných konfliktů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR