Horoskop týdne od 5. do 11. března 2018

Horoskop týdne od 5. do 11.3. 2018

V tomto týdnu se začne projevovat změna kvality času od chladní a vodní síly do ohnivé energie a to v důsledku přechodu Merkura s Venuší z vodního znamení Ryb do ohnivého znamení Berana, což by zejména mezi středou a sobotou díky Luně v ohnivém znamení Střelce mělo přinést oteplení v přírodě i v mezilidských vztazích. V první půli tohoto týdne by měla naše republika zaznamenat úspěchy v oblasti mezinárodních vztahů a v ekonomické sféře a to díky trigonu Slunce na Jupitera republiky. O víkendu se však přiženou pomyslná astrologická mračna a díky kvadrátu mezi Merkurem a Saturnem lze očekávat zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech.

Pondělí a úterý

Dění na našem území budou ovlivňovat relativně harmonické konstelace, za kterých náš stát může zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém i sportovním. ( Tranzitující Slunce v trigonu na Jupitera republiky, tranzitující Mars v trigonu na Lunu republiky a v sextilu na Urana republiky ).

Středa a čtvrtek

Ve středu Luna dostihne na své pouti ekliptikou Jupitera ve znamení Štíra a to na stupni, který je v kvadrátu jak s Lunou republiky tak s Uranem republiky, a to naznačuje možnost méně příjemných dějů na našem území jako je např. odhalení dalších případů korupčního chování významných osobností, veřejnost však může také být zneklidněna loupežemi či ekologickými haváriemi.

Pátek až neděle

O víkendu se projeví obtížnější konstelace jak specificky působící na naši republiku – kvadrát Slunce na Marse republiky, tak mundánní kvadrát Merkura na Saturna. Výsledkem pak mohou být četnější karamboly v dopravě i v průmyslu na našem území a ve světě lze očekávat zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech či zřícení budov.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR