Horoskop týdne od 23. do 29. dubna 2018

Horoskop týdne od 23. do 29.4. 2018

V tomto týdnu se posel Bohů – Merkur dává již do přímého běhu ekliptikou ve znamení Berana, avšak bude ještě velmi pomalý a navíc bude po celý týden v napěťové vazbě s obávaným pánem času – Saturnem ve znamení Kozoroha. Výsledná koaliční jednání se sice mohou posunout kupředu, ale pouze velmi ztuha a zpomaleně. Znepřátelené státy a rozhádaní jedinci se mohou zakopat na svých pozicích a vylézat z nich pouze velmi neochotně. Ve světě může tato méně příjemně působící konstelace přinést zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech, zřícení budov a velké dopravní zácpy, které budou kulminovat v pátek odpoledne, kdy tento kvadrát doplní na poloviční kosmický kříž Luna ve znamení Vah. Dění na našem území pozitivně v tomto týdnu ovlivní tranzitující Neptun ve znamení Ryb, který vytvoří trigon s Jupiterem v horoskopu republiky ve znamení Raka. Tato příjemně působící konstelace by měla přinést úspěchy našim umělcům a dá se předpokládat, že kreativní lidé budou líbáni múzami. Český národ by měl dostávat pozitivní duchovní a kulturní impulzy.

Pondělí a úterý

Luna se bude pohybovat až do úterních 22.40 hod královským znamením Lva, což přeje zábavám všeho druhu a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Středa až pátek

Zejména ve středu a pak v pátek ve druhé půli dne lze očekávat dopravní zácpy, kvadrát mezi Merkurem a Saturnem zpomalí tok informací a výměnu zboží.

Sobota a neděle

V těchto dnech se ocitne Slunce pohybující se znamením Býka v harmonickém spojení se silným Saturnem ve znamení Kozoroha a dá se říci, že to, co bude v těchto dnech započato, by mělo mít dlouhodobě pozitivní účinek na průběh budoucích dějů. Jsou to dny ideální pro koupi či prodej nemovitosti nebo zboží trvalejší hodnoty.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR