Horoskop května 2018

Nejvýznamnější konstelace květen 2018

Po více než sedmi letech opustí Uran 15. května znamení Berana a až do roku 2025 se bude pohybovat znamením Býka. Zatímco v Beranu pozměnil styl vedení války a ta se přesunula spíš do kyberprostoru a začala se nazývat hybridní válkou či válkou hackerů, v Býku zásadně změní světový finanční systém. Podle mého názoru až opustí v roce 2025 znamení Býka, tak se již v mnohých zemích vůbec nebude platit hotovostí a obyvatelé naší krásné planety si zvyknout platit nejen platebními kartami, ale i mobily a implantovanými čipy pod kůží. Mnozí zejména mladí lidé budou chtít uniknout z dohledu státu přechodem ke kryptoměnám, které však vykazovat extrémní výkyvy, ke kterým dojde hlavně v době, kdy se Uran v Býku ocitne v napětí s Marsem a k tomu letos dojde v půli května, počátkem srpna a okolo 18. září. V těchto dnech však také může dojít na burzách k velkým výkyvům a těžké rány leckde dostanou banky a finanční instituce. Na straně druhé v tomto květnu Jupiter procházející znamení Štíra vytvoří harmonické spojení se silným Neptunem ve znamení Ryb a díky tomu by kreativní lidé měli být líbáni múzami a mohou vytvořit umělecká díla nadčasové hodnoty. Brány k vyšším duchovním stavům při meditacích budou pootevřeny.

1. - 2. květen Merkur kvadrát Jupiter republiky, Slunce opozice Merkur republiky –na oslavách 1. máje se dají očekávat ostré střety mezi krajní levicí a pravicí.

5. - 6. květen Merkur trigon Mars republiky, Slunce sextil republiky – v naší společnosti by měl panovat optimismus, obchody se budou hýbat a produktivita práce stoupat, doprava by neměla váznout.

7. květen Venuše kvadrát Neptun – pozor na chaos v citech a na svody

8. - 9. květen Slunce opozice Jupiter – pozor na lehkomyslné utrácení

Merkur trigon Luna republiky a sextil Uran republiky – úspěchy našich obchodníků a sportovců.

11. - 12. květen Merkur kvadrát Mars – pozor na karamboly v mezilidských vztazích a na cestách

13. - 17. květen - toto jsou jedny z nejkritičtějších dnů pro svět i pro naši republiku z celého roku. Nutná je rozvaha a trpělivost, není radno riskovat. Stoupat bude četnost havárií v dopravě ( i v železniční a v letecké ), pravděpodobné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, řádit mohou živly přírodní i teroristické. ( Mars kvadrát Uran, Slunce kvadrát Uran republiky ).

18. - 19. květen Venuše sextil Uran, Merkur trigon Saturn – obchody se budou hýbat, produktivita práce stoupat . Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

22. - 24. květen Merkur sextil Jupiter republiky, Venuše trigon Slunce republiky – obchody se budou hýbat, lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat. úspěchy mohou zaznamenat nejen naši obchodníci, ale i umělci.

Slunce trigon Mars – vhodné dny pro zahajování nových a dynamických projektů či pro aktivní odpočinek při sportu.

25. - 28. květen Venuše opozice Saturn – poněkud nevlídnější klima v mezilidských vztazích i v přírodě

Merkur kvadrát Luna, Uran a Saturn republiky, Mars kvadrát Slunce republiky – pro náš velmi náročné konstelace, za kterých může být naše veřejnost zneklidněna násilnými trestnými činy, loupežemi a případy korupce mezi vlivnými osobnostmi. Možné jsou těžké havárie v dopravě i v průmyslu, výbuchy, požáry, výpadky rozvodných a počítačových sítí.

29. - 31. květen Jupiter trigon Jupiter republiky, Venuše trigon Merkur republiky – dají se očekávat úspěchy našeho státu v mezinárodních vtazích i v obchodě.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR