Horoskop týdne od 7. do 13. května 2018

Horoskop týdne od 7. do 13. května 2018

Pozitivní astrologickou zprávou pro tento týden je zvýšená pravděpodobnost, že se konečně dočkáme deště a to díky pozici Luny ve vodním znamení Ryb, která se ocitne v konjunkci s Neptunem a v trigonu s Jupiterem ve znamení Štíra. Tato konstelace ve vodním živlu by měla přinést vodní srážky zejména mezi 9. a 11. květnem. Na straně druhé lze konstatovat, že se z astrologického hlediska může tento a příští týden zařadit mezi týdny s nejdramatičtějšími ději ve společnosti i v přírodě v tomto roce. Přichází totiž „astrologický fičák“ , kdy se nejprve v tomto týdnu ocitne Merkur s Lunou a s Uranem v Beranu v kvadraturách s Marsem v Kozorohu, což světu může přinést výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami nebo teroristické činy a výroky, kterými se pokusí extrémisté rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Může také dojít k vypovězení podepsaných politických a hospodářských smluv, které následně destabilizují trhy, vyloučit nelze ani velké havárie dopravní ( i letecké ) nebo průmyslová neštěstí ( v příštím týdnu se na ekliptice vytvoří kvadrát mezi Marsem ve Vodnáři a Uranem v Býku ).Pondělí a úterý

Venuše v Blížencích vytváří kvadrát s Neptunem v Rybách, Slunce v Býku se ocitá v opozici na Jupitera ve Štíra a v důsledku toho lze očekávat zmatky, neupřímnost a faleš při jednáních, které naleptají vzájemnou důvěru. Lidé nebudou znát správnou míru a mohou sahat po extrémech. Obchodníci s lihovými nápoji nebo s luxusním zbožím si budou zřejmě mnout spokojeně ruce, jelikož mnozí podlehnou pokušení žít si nad poměry i za cenu zadlužení.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech dostihne Luna na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb a tato vodní konstelace posílena Jupiterem ve znamení Štíra by měla přinést kýžený déšť a podpoří ideailistické proudy ve společnosti, které preferují kulturní a duchovní hodnoty před těmi materiálními.

Pátek až neděle

Víkend přeje sportovním aktivitám, avšak díky napětí mezi Beranem a Kozorohem stoupne riziko úrazů hlavy a kolen. Chce to pořádné helmy, přílby, brýle a chrániče kolen.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR