Horoskop týdne od 14. do 20. května 2018

Horoskop týdne od 14. do 20. května 2018

Po více než sedmi letech opustí v tomto týdnu Uran 15. května znamení Berana a až do roku 2026 se bude pohybovat znamením Býka. Zatímco v Beranu pozměnil styl vedení války a ta se přesunula spíš do kyberprostoru a začala se nazývat hybridní válkou či válkou hackerů, v Býku zásadně změní světový finanční systém. Podle mého názoru až opustí v roce 2026 znamení Býka, tak se již v mnohých zemích vůbec nebude platit hotovostí a obyvatelé naší krásné planety si zvyknou platit nejen platebními kartami, ale i mobily a implantovanými čipy pod kůží. Mnozí zejména mladí lidé budou chtít uniknout z dohledu státu přechodem ke kryptoměnám, které však vykazovat extrémní výkyvy, ke kterým dojde hlavně v době, kdy se Uran v Býku ocitne v napětí s Marsem a k tomu letos dojde v půli května, počátkem srpna a okolo 18. září. V těchto dnech však také může dojít na burzách k velkým výkyvům a těžké rány leckde dostanou banky a finanční instituce. Velké výkyvy lze očekávat u cen mědi, stavebních materiálů a uměleckých děl. Uran pohybující se znamením Býka světu přinese nové umělecké směry a stavební slohy. Stará města se více prošpikují moderními technologiemi a vzniknou zcela nová „smart cities“, kde bude vše propojeno moderními technologiemi a řízeno umělou inteligencí, internet věcí nabude na významu. Mnoho i velmi složitých součástek bude tištěno 3D tiskárnami.

V tomto týdnu se můžeme těšit na pokračování „astrologického fičáku“, při kterém se ocitne v dramatické napěťové vazbě ( v kvadratuře ) Mars ve Vodnáři s Uranem v Býku, při kterém stoupne napětí ve společnosti i v přírodě. Napětí mezi Beranem a Kozorohem probudilo v minulém týdnu sopky na Havaji a v Indonésii, přineslo řadu požárů, výbuchů a zemětřesení ( dokonce i na našem území ) a obdobné věci včetně výpadků počítačových a rozvodných sítí mohou přijít v následujících dnech rovněž. Do potíží se může dostat i internetové bankovnictví, šířit se mohou velmi nebezpečné počítačové viry a leckde dojde k velkým haváriím v hromadné dopravě.Pondělí a úterý

Tranzitující Slunce v těchto dnech vytvoří kvadratury jak s Lunou republiky, tak s Uranem republiky, což může přinést zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, vyloučit nelze ani požáry a výbuchy.

Středa a čtvrtek

Mars bude v k vadrátu s Uranem, tranzitující Slunce v kvadrátu se Saturnem republiky, takže není radno podnikat cokoliv riskatního.

Pátek až neděle

Až do nedělních 1.10 hod se bude Luna pohybovat znamením Raka, což přeje výletům do přírody či za příbuznými. Hned v prvních nedělních hodinách se pak Luna ocitne na počátku znamení Lva v polovičním kosmickém kříži s Marsem ve Vodnáři a s Uranem v Býku, takže bohužel zase lze očekávat řádění přírodních a teroristických živlů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR