Horoskop týdne od 15. do 21. října 2018

Horoskop týdne od 15. do 21. října 2018

Z astrologického hlediska by mohla přijít změna počasí v pátek 19. října, kdy se ocitne Merkur ve Štíru v kvadrátu s Marsem ve Vodnáři, poté v sobotu a v neděli by měla Luna pohybující se spolu s Neptunem vodním znamením Ryb přinést kýženou vláhu na vysušená pole, louky a zahrady. Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou v úvodu týdne neslavné a mohou vnést další zmatky do povolebního vyjednávání ve velkých městech, ve kterých ještě nebyla podepsána koaliční smlouva.Pondělí a úterý

V těchto dnech lze očekávat na našich cestách zvýšenou četnost karambolů a dopravních zmatků, jelikož tranzitující Mars ve Vodnáři vytvoří kvadraturu na Merkura republiky ve Štíru a tranzitující Merkur s Venuší ve Štíru budou v kvadrátech s Neptunem republiky ve Lvu. V médiích se dají očekávat ostré přestřelky mezi znepřátelenými politiky a podnikateli, lupiči mohou trhat rekordy a naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy. V naší ekonomice se mohou projevit negativní impulzy v důsledku napětí na zahraničních burzách.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech z pohledu astrologického stoupne šance na nalezení rozumných kompromisů v povolebních vyjednáváních. Vyznamenat se mohou naši vědci a technici ( Slunce trigon republiky ).

Pátek

Toto je díky kvadrátu mezi Merkurem a Marsem náročný den pro dopravu individuální i hromadnou. V tomto dni může stoupat počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách. Ve světě nejsou vyloučeny požáry, výbuchy a teroristické činy.

Sobota a neděle

Víkend přeje návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Luna se bude spolu s Neptunem pohybovat znamením Ryb a díky tomu by měly být pootevřeny brány k vyšším duchovním stavům při meditacích a při rozjímáních. Slunce přechází přes Venuši republiky a Merkur je v trigonu na Jupitera republiky, takže se dají očekávat velké úspěchy našich obchodníků a ekonomů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR