Horoskop týdne od 22. do 28. října 2018

Horoskop týdne od 22. do 28. října 2018

Nejvýznamnější astrologickou a tentokráte i politickou událostí tohoto týdne je stý návrat Slunce na stejnou pozici jako mělo při založení naší republiky ( je to jubilejní stý solární horoskop ), ke kterému dochází o den dříve než jsou kalendářní narozeniny a to již v sobotu 27. října v 18.10 hod SELČ, kdy Slunce postoupí na své pouti ekliptikou na 4. stupeň a 11 obloukových minut znamení Štíra, stejně tak jako tomu bylo 28. října 1918 v 11.13 hod, odkdy empiricky prověřeno funguje horoskop nového samostatného státu – Československa či Česka jako nástupnického státního útvaru. V tomto soláru, který bude podbarvovat dění do dalších narozenin „Staré dámy“ a rovněž tak v jejím nativním horoskopu je jedna planeta, která výrazně naleptává jinak výborný astrologický profil a tou planetou je Neptun. Díky tomu dělají výsadek do naší krásné země mnohé duše, které nectí soukromé vlastnictví a zvýšenou měrou holdují lihovým nápojům. A pak lze v našem státě vidět naprosté extrémy, kdy jedni hodně pracují, málo konzumují a ještě ušetří, jiní jim to však závidí, nejsou schopni společnosti nabídnout něco konstruktivního a nejraději by bohatým brali, sobě pak rozdali a zbytky hodili nespokojencům. V tomto soláru je vidět silný a dlužno říci, že pozitivní vliv Saturna ve znamení Kozoroha, který je v přesné harmonické vazbě na Slunce republiky a dá se očekávat, že mnozí politici budou chtít v době konjunktury šetřit a splácet dluhy, pravděpodobně však budou přehlasováni a bude se do různých rezortů rozdávat více než na co máme a zadlužení tak bohužel i nadále poroste.Pondělí až středa

V pondělí odpoledne ( mezi 15. a 18. hodinou ) se ocitne Luna v Beranu v kvadrátu se Saturnem v Kozorohu, což může přinést dopravní zácpy. V úterý a ve středu bude Slunce na počátku znamení Štíra ( od úterních 13.22 hod ) v opozici na retrográdního Urana ve znamení Býka, a to je konstelace, za které lze očekávat výkyvy na burzách, vyhrožování obchodními válkami a terorismem může vést k rozkolísání kurzů akcií a měn. Možné jsou požáry a výbuchy sopek. I náš stát nebude v závětří, jelikož tranzitující Jupiter ve znamení Štíra vytvoří kvadraturu se Saturnem republiky ve znamení Lva. Děje ve světě i u nás mohou zbrzdit probíhající konjunkturu, zpomalit ekonomický růst.

Čtvrtek a pátek

Zejména pátek je pro naši republiku opravdu kritickým dnem, kdy díky dramatickým konstelacím může kolabovat doprava a to i hromadná. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí. Tranzitující Merkur ve znamení Štíra bude v kvadrátech na Lunu republiky ve znamení Lva a na Urana republiky ve znamení Vodnáře. V pátek se na ekliptice vytvoří velký kosmický kříž mezi Lunou v Býku, Merkurem ve Štíru ( tranzitujícími ) a Lunou, Uranem a Saturnem republiky, takže na našem území může panovat neklid mezi znepřátelenými politickými garniturami a mezi rozhádanými politiky. Mír v duši, pokoru a svornost v předvečer významného výročí ve své duši může cítit pouze menšina obyvatelstva naší krásné země.

Sobota a neděle

Sobota přeje návštěvám kulturních zařízení a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. Luna se bude pohybovat znamením Blíženců až do pondělních 0.27 hod SELČ, takže nuda nebude na pořadu dne, lidé by se měli uvolněně bavit a přátelsky komunikovat. V neděli vytvoří tranzitující Merkur kvadrát se Saturnem republiky, což zase naruší svornost národa v tomo slavnostním dni. Mnozí mohou příliš vehementně dávat najevo odlišné názory než má prezident či premiér.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR