Horoskop listopad 2018

Nejvýznamnější konstelace listopad 2018

Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí listopadu 2018 je přechod Jupitera ze znamení Štíra do znamení Střelce, ke kterému dochází 8. listopadu ve 13.38 hod SEČ a v něm se pak bude pohybovat až do 2. prosince 2019, kdy přejde do znamení Kozoroha. Jupiter, planeta v minulosti klasickou astrologií nazývaná velkým štěstím, je v tomto znamení nejsilnější – vládnoucí. A dá se říci, že by měla dění na naší krásné planetě ovlivnit převážně pozitivně. Tato Jupiterova pozice prospěje cestovnímu ruchu, soudnictví, mezinárodním vztahům a povzbudí duchovní i liberální proudy ve společnosti. V následujících téměř 13 měsících dostane lidstvo mimořádnou šanci k zakopání válečné sekery mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jednotlivci. Lidstvo by mělo být schopno stát pevně nohama na zemi, stoupat by měla produktivita práce a udržovat by se měl řád díky pohybu silného Saturna ve znamení Kozoroha ( zde rovněž vládne ), zároveň se věnovat kultuře, umění, filosofii a duchovním naukám díky silnému Neptunu ve znamení Ryb ( zde také vládne ) a samozřejmě díky Jupiteru ve znamení Střelce. Lidé by se měli být díky Jupiterovi ve Střelci schopni domoci svých práv snáze než jindy, být více velkorysí, žoviální a spravedliví. Zajímavý bod v časoprostoru pak nastává 9.11.2018 ve 20.05 hod SEČ, kdy bude na ekliptice přesná konjunkce Luny s Jupiterem na samotném počátku znamení Střelce a vytváří tak kvalitu času ideální pro zahajování nových duchovních projektů např. pro spuštění webu se spirituálním obsahem.

1. listopad Slunce kvadrát Neptun republiky – pozor na podvodníky, nevhodný den pro důležitá jednání.

4. - 5. listopadu Mars konjunkce Uran republiky opozice Luna republiky – dají se očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě – požáry, výbuchy, loupeže a násilné trestné činy.

6. - 8. listopadu Slunce trigon Jupiter republiky – pohodové dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv

Venuše trigon Mars – mezi ženami a muži to bude jiskřit

9. - 10. listopad Mars opozice Saturn republiky – naši veřejnost mohou pobouřit násilné trestné činy a další případy odhaleného korupčního chování významných osobností

15. - 16. listopad Slunce kvadrát Luna a Uran republiky – zvýšené riziko výpadků počítačových a rozvodných sítí, četnější havárie

19. - 20. listopadu Mars kvadrát Jupiter – pozor na lehkomyslnost a na nestřídmost

21. - 24. listopad Mars trigon Slunce republiky, Merkur trigon Neptun republiky – dny ideální pro setkání s přáteli, pro návštěvy kulturních zařízení a pro navazování nových partnerských či obchodních vztahů. Vyznamenat se mohou nejen naši obchodníci, ale i sportovci a kriminalisté.

25. - 26. listopad Merkur kvadrát Mars – náročné dny, není radno riskovat. Četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách.

27. - 29. listopad Merkur konjunkce Jupiter – velmi dobrá komunikace, snadné nalézání kompromisů, velkorysost. Ideální dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

Venuše konjunkce Venuše republiky – velké úspěchy našich umělců a obchodníků

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR