Horoskop týdne od 5. do 11. listopadu 2018

Horoskop týdne od 5. do 11. listopadu 2018

Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne 2018 je přechod Jupitera ze znamení Štíra do znamení Střelce, ke kterému dochází 8. listopadu ve 13.38 hod SEČ a v něm se pak bude pohybovat až do 2. prosince 2019, kdy přejde do znamení Kozoroha. Jupiter, planeta v minulosti klasickou astrologií nazývaná velkým štěstím, je v tomto znamení nejsilnější – vládnoucí. A dá se říci, že by měla dění na naší krásné planetě ovlivnit převážně pozitivně. Tato Jupiterova pozice prospěje cestovnímu ruchu, soudnictví, mezinárodním vztahům a povzbudí duchovní i liberální proudy ve společnosti. V následujících téměř 13 měsících dostane lidstvo mimořádnou šanci k zakopání válečné sekery mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jednotlivci. Lidstvo by mělo být schopno stát pevně nohama na zemi, stoupat by měla produktivita práce a udržovat by se měl řád díky pohybu silného Saturna ve znamení Kozoroha ( zde rovněž vládne ), zároveň se věnovat kultuře, umění, filosofii a duchovním naukám díky silnému Neptunu ve znamení Ryb ( zde také vládne ) a samozřejmě díky Jupiteru ve znamení Střelce. Lidé by se měli být díky Jupiterovi ve Střelci schopni domoci svých práv snáze než jindy, být více velkorysí, žoviální a spravedliví. Zajímavý bod v časoprostoru pak nastává 8.11.2018 ve 20.05 hod SEČ, kdy bude na ekliptice přesná konjunkce Luny s Jupiterem na samotném počátku znamení Střelce a vytváří tak kvalitu času ideální pro zahajování nových duchovních projektů např. pro spuštění webu se spirituálním obsahem.

Konstelace mundánní ( platné pro celý svět ) jsou do středy poněkud vážnější, kulminující středečním novoluním ve znamení Štíra, od čtvrtka zavane společností nový a dlužno říci, že svěží „Střelcovský“ vítr a díky Luně, Merkuru a Jupiteru ve Střelci a Marsu ve Vodnáři by se lidé měli chovat uvolněněji, být veselejší a velkorysejší. První půle tohoto týdne přeje rozjímáním a meditacím ( Slunce ve Štíru v trigonu na Neptuna v Rybách ), druhá polovina týdne je vhodná pro navazování nových partnerských i obchodních kontaktů, plánování dobrodružných dovolených a sportovních aktivit.

Pondělí až středa

V těchto dnech lze očekávat na našich cestách zvýšenou četnost karambolů a dopravních zmatků, jelikož tranzitující Mars ve Vodnáři vytvoří konjunkci s Uranem republiky a opozici na Lunu republiky ve Lvu. V médiích se dají očekávat ostré přestřelky mezi znepřátelenými politiky a podnikateli, lupiči mohou trhat rekordy a naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy. V naší ekonomice se mohou projevit negativní impulzy v důsledku napětí na zahraničních burzách. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, přijít mohou výpadky počítačových a rozvodných sítí ( zejména pak v pondělí ).

Čtvrtek a pátek

Mezi ženským a mužským živlem to bude jiskřit, jelikož silná Venuše ve znamení Vah se ocitne v harmonickém spojení s Marsem ve znamení Vodnáře. V pátek odpoledne a v sobotu dopoledne vytvoří tranzitující Mars ve Vodnáři opozici na Saturna republiky ve Lvu, takže zase lze očekávat zvýšenou četnost dramatických dějů na našem území jako např. vážných havárií v dopravě či v průmyslu, násilné trestné činy, oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.

Sobota a neděle

Sobota přeje sportovním aktivitám a spřádáním dobrodružných plánů ( Luna ve Střelci ), neděle zase může přinést ochlazení a vážnější nálady, jelikož Luna dostihne na své pouti ekliptikou Saturna ve znamení Kozoroha.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR