Chronoekonomická analýza březen 2019

Chronoekonomická analýza březen 2019

1. a 2. března může napěťový chronom Venuše s Uranem vnést na trhy přílišné emoce vedoucí k rozkolísání burzovních indexů.

5. až 9. března ICHE očekává děje vedoucí k větším investicím do ropy a do ropných derivátů, pozitivní impulzy by měly dostávat firmy produkující lihové i soft nápoje.

11. až 16. března přichází příjemná kvalita času k investicím do nemovitostí či do zboží trvalejší hodnoty, ( chronom Marse a Saturna ). Současně však působí napěťový chronom mezi Sluncem s Merkurem a Jupiterem, který naznačuje možnost mezinárodních obchodních sporů a nelze vyloučit ani pokusy o vypovězení již podepsaných smluv.

20. až 30. března - i třetí březnovou dekádu očekává ICHE spíše býčí nálady na trzích, obchody by se měly hýbat a lidé by měli své volné peníze s chutí utrácet. Tahounem by měly být realitní trhy a stavebnictví. Výjimkou je chronoekonomická situace okolo 21. března, kdy se mohou trhy zhoupnout

4., 10., a 20.až 26. března budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena haváriemi v hromadné dopravě, násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či realitní makléři.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR