Chronoekonomická analýza duben 2019

Chronoekonomická analýza duben 2019

1. až 5. dubna ICHE očekává vzhledem k silným chronomům Neptuna impulzy k růstu cen ropy a ropných derivátů, poskočit mohou kurzy akcie firem produkujících alkoholické i soft nápoje.

7. až 9. dubna lze na základě chronoekonomické analýzy předpokládat růst akcií firem stavebních a developerských koncernů.

10. až 12. dubna ovlivní světové trhy napěťový chronom mezi Merkurem a Jupiterem, který naznačuje možnost mezinárodních obchodních sporů a nelze vyloučit ani pokusy o vypovězení již podepsaných smluv. Může dojít k rozkolísání burzovních indexů. Méně příznivý chronom mezi Sluncem a Saturnem může světu přinést zemětřesení a ohrožení úrody přírodními živly.

13. až 15. dubna by měla trzích panovat spíše býčí nálada, obchody by se měly hýbat a lidé by měli své volné peníze s chutí utrácet. Tahounem by měly být ocelářské a strojírenské firmy dodávající výrobky zbrojírenskému průmyslu.

17. - 20. dubna ICHE očekává proměnlivý sentiment investorů vedoucí rozkolísání burzovních indexů.

26. - 28. dubna se projeví poněkud záludnější chronom Marse s Neptunem, za kterého je zvýšená pravděpodobnost dějů, po kterých bude následovat volatilita cen ropy a ropných derivátů. Náladu investorů i běžných obyvatel mohou silně ovlivnit falešné zprávy.27. až 30. dubna budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány díky pozitivnímu Jupiterovu chronomu významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR