Horoskop týdne od 15. do 21.4. 2019

Horoskop týdne od 15. do 21.4. 2019

Slunce se bude až do sobotních 10.55 hod pohybovat znamením Berana v harmonickém spojení se silným Jupiterem ve znamení Střelce. Tato pozitivně působící konstelace jednak vybízí k tomu, aby lidé byli k sobě velkorysí a upřímní, nebáli se jít za svými pozemskými i duchovními cíli s otevřeným hledím. Tato konstelace přeje sportovním i duchovním aktivitám. Navíc tento týden začíná za velkého ohnivého trigonu, kdy se ke Slunci a Jupiteru ještě přidruží Luna ve znamení Lva. Tato mocná konstelace nažene vítr do plachet těm, kteří projeví odvahu a charakter.

Pondělí a úterý

Z hlediska mundánních konstelací je nejvýznamnější kvadrát mezi Venuší ve znamení Ryb a Jupiterem ve znamení Střelce, za kterého se budou lidé uvolněně bavit a mnohdy lehkovážně utrácet za věci zbytné a příliš luxusní. Tranzitující Slunce bude v trigonu na Saturna republiky a díky tomu by se na našem území měly hýbat obchody a neměla by ani nadměrně váznout doprava.

Středa a čtvrtek

Tranzitující Slunce ve znamení Berana vytvoří opozici na Venuši republiky ve znamení Vah, což může přinést další případy odhaleného korupčního jednání významných úředníků a politických osobností. Opět se může vesele utrácet ve velkých objemech a obchodníci si budou spokojeně mnout ruce.

Pátek až neděle

V pátek přichází úplněk ( opozice mezi Sluncem ve znamení Berana a Lunou ve znamení Vah ), který může u citlivých jedinců přinést stavy podrážděnosti a unáhlených reakcí na podněty, což se může negativně odrazit i na cestách, dá se očekávat zvýšená četnost karambolů v mezilidských vztazích i na přesunech po vlastní ose v motorových vozidlech. V sobotu v 10.55 hod SELČ přechází Slunce na své pouti ekliptikou z ohnivého znamení Berana do poklidnějšího zemského znamení Býka, což přeje debužírování chutných jídel a přispěje ke zklidnění Velikonočního ruchu.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR