Horoskop srpen 2019

Nejvýznamnější konstelace srpen 2019

Pro svět by tento měsíc s výjimkou pár dnů měl být vcelku poklidný přející zaslouženému odpočinku a zábavám všeho druhu, nuda by neměla být na pořadu dne. První dvě srpnové dekády budou spíše ohnivější ( se zdůrazněným znamením Lva ) a mělo by být teplo, místy až vedro, které mohou vystřídat prudké bouře zejména plus mínus den okolo 8., 16. a 26. srpna, kdy bude ve hře Uranský vliv. V těchto dnech se do potíží může dostat i letecká či jiná hromadná doprava, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy a mohou přijít výpadky rozvodných či počítačových sítí.

Ve třetí srpnové dekádě se pak svět poněkud uzemní, jelikož do zemské Panny postupně přejde Mars, Venuše, Slunce a Merkur, což by mělo vést k ochlazení v mezilidských vztazích i v přírodě a zemská síla vyvrcholí v posledních dvou srpnových dnech, kdy bude na ekliptice 8 z 10 těles Sluneční soustavy, které bere astrologie v potaz zejména, v zemských znameních ! Díky tomu by se lidé měli chovat spíše pragmaticky, myslet již více na práci, na zdraví a na plnění svých povinností než na lehkomyslné zábavy.

1. srpen – Mars trigon Mars republiky – dají se očekávat úspěchy našich sportovců, kriminalistů a vojáků v bojích se svými protivníky

2. srpen Venuše kvadrát Uran – pozor na svody sexuální a alimentární, nevhodný den pro větší investice a pro důležitá jednání

4. - 9. srpen zatímco pro svět by to měly být pohodové dny ( Slunce s Venuší ve Lvu trigon Jupiter ve Střelci ), kdy se lidé budou uvolněně bavit a užívat si pohodového života – pro náš stát to z pohledu astrologického nebude žádná selanka ! Na našem území můžeme očekávat řádění živlů přírodních i kriminálních. Možné jsou prudké bouře, požáry, výbuchy, havárie v hromadné dopravě i v průmyslu, vyloučit nelze výpadky počítačových a rozvodných sítí. ( Tranzitující Mars ve Lvu v opozici na Urana republiky ve Vodnáři ).

11. - 12. srpen Slunce trigon Mars republiky – opět by měli zabojovat naši sportovci a kriminalisté, panovat by mělo teplé počasí.

13. - 14. srpen Slunce konjunkce Venuše ve Lvu – ideální dny pro navazování nových partnerských a obchodních kontaktů. Nuda nebude na pořadu dne, lidé by se měli uvolněně bavit a užívat si letních dnů. Ideální konstelace pro důležitá obchodní jednání a pro větší investice či pro zahajování nových projektů.

15. - 17. srpen Slunce s Venuší opozice Uran republiky – zvýšená pravděpodobnost bouří a náhlých zvratů počasí, na našem území může stoupat četnost havárií, loupeží a výpadků sítí.

19. - 24. srpen do této doby by mělo panovat díky velmi silně obsazenému znamení Lva spíše horké počasí, v těchto dnech se však astrologické klima bude díky přechodům do znamení Panny postupně ochlazovat. Na ekliptice se však vytvoří pozitivně působící zemské konstelace přející zvýšené produktivitě práce a zahajování pragmatických projektů spojených s léčením, se studiem a s nemovitostmi. Náš stát by měl zaznamenat velké úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích.

25. - 26. srpen Merkur opozice Uran republiky – opět může na našem území stoupat počet havárií, požárů, bouří, výbuchů a výpadků počítačových či rozvodných sítí.

24. - 26. srpen velký zemský trigon mezi Sluncem v Panně, Saturnem v Kozorohu a Uranem v Býku. Ideální dny pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv, pro koupi či prodej nemovitostí a pro zahajování nových projektů.

27. - 31. srpen dění u nás i ve světě bude ovlivňovat řada pozitivně působících konstelací, za kterých by měla ekonomika u nás i ve světě růst, obchody se budou hýbat a produktivita práce stoupat. Merkur s Marsem v Panně budou v trigonu s Uranem v Býku, což vytváří kvalitu času ideální jak pro investice do nemovitostí, tak do výpočetní či komunikační techniky nebo pro koupi automobilu. Ideální dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR