Chronoekonomická analýza září 2019

Chronoekonomická analýza září 2019

1. - 3. září se projeví chronom Merkura s Uranem, který vybízí k nákupu spotření elektroniky a výpočetní či komunikační techniky. Zároveň Venuše s Jupiterem mohou odblokovat u mnohých z nás zábrany k utrácení za luxusní a zbytné věci. Obchody by se měly hýbat a lidé by měli být ochotni své těžce vydělané peníze utrácet za zábavy a pro potěšení svých milovaných. ICHE předpokládá, že budou stoupat akcie firem produkujících moderní technologie a farmaceutických koncernů.

Mezi 4. a 14. září ICHE ( Institut chronoekonomie ) očekává velmi volatilní nálady na trzích, které mohou být dosti rozkolísané a to i z důvodu hrozícího zostřování obchodních válek a nejistoty panující okolo Brexitu. Mezinárodní obchod může váznout a státy si budou vyhrožovat sankcemi, na což může doplatit spotřebitel rostoucími cenami ropy a potravin. K nestabilitě mohou přispět i epidemie infekčních chorob. Vyloučit nelze ani velké ekologické havárie a aféry okolo některých léků, které mohou poškodit farmaceutický průmysl a zúůsobit pokles jejich akcií.

18. až 25. září není vzhedem k problematicky působícímu chronomu Jupitera s Neptunem zrovna ideální čas pro větší investice a pro důležitá jednání, stoupne riziko sporů o vodní a o ropné zdroje.

Mezi 28. a 30. září se mění kvalita času, lidé budou uvolněnější a ochotnější utrácet uspořené peníze za kulturu a za umění, šance na uzavření dohod mezi rozhádanými jednotlivci a znepřátelenými státy bude stoupat.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v září 2019 jsou značně rozporuplně působící. Po většinu času lze předpokládat pro naši ekonomiku pozitivní impulzy, tu a tam však dolehne až k nám hřmění z mezinárodních třenic, které se projeví rozkolísáním světové ekonomiky a tudíž to dříve či později postihne i nás. Nepříjemné zprávy i vnitropolitické boje lze očekávat okolo 8. , 12. a 17. září, kdy bude ve hře Mars republiky.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR