Horoskop listopad 2019

Nejvýznamnější konstelace listopad 2019

V tomto měsíci oslavíme 30 let od Sametové revoluce a dá se z astrologického hlediska říci, že v naší společnosti bude panovat napětí díky opozici tranzitujícího Urana na Slunce republiky. Veřejnost bude rozdělena na dva tábory – jedni silně nespokojení s panující politickou situací budou demonstrovat svou nespokojenost, jiní zase budou poukazovat na chyby předchozí vládnoucí politické garnitury a dle mého názoru mlčící většina bude v klidu řešit své drobné problémy a nostalgicky vzpomínat na to, co dělali před 30 lety a zda to v jejich konkrétních případech či v případech dětí naplnilo očekávání či nikoliv. Samotný 17. listopad může být plný emocí – na ekliptice se uzavře velký vodní trigon mezi Lunou v Raku, Sluncem s Merkurem ve Štíru a Neptunem v Rybách ( může být i vlhčí či mlhavé počasí ). Zatímco první dvě listopadové dekády by měly být plné napětí a zvratů, ta třetí dekáda by již měla být pro naši republiku úspěšná a pohodová, konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou spíše harmonické.

Pro svět bude asi nejnáročnější astrologická situace mezi 23. a 26. listopadem, kdy se dostane Mars pohybující se znamením Štíra do opozice na Urana ve znamení Býka. Výsledkem pak mohou být řádění živlů přírodních i teroristických, vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami a možné jsou i velké výkyvy na burzách. Vyloučit nelze ani výpadky rozvodných i počítačových sítí nebo útoky hackerů na bankovní systém.

1. – 2. listopad Slunce kvadrát Neptun republiky – pozor na podvodníky, nevhodný den pro důležitá jednání.

3. - 7. listopadu náš stát se ocitá v palbě náročných konstelací, za kterých lze očekávat prudké zvraty sil v přírodě i ve společnosti. Uran bude v opozici na Slunce republiky, Saturn v opozici na Jupitera republiky, naopak pozitivně zapůsobí Jupiter v trigonu na Lunu republiky a v sextilu na Urana republiky. V první listopadové dekádě tak mohou být nastartovány děje vedoucí ke změně rovnováhy sil ve vedení našeho státu, přijít mohou skokové změny ve vnitropolitických i v mezinárodních vztazích.

8. – 9. listopadu Slunce trigon Jupiter republiky – pohodové dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv

Slunce trigon Neptun – dny ideální pro návštěvy kulturních zařízení či pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

11. - 13. listopad Merkur trigon Jupiter republiky – obchody by se měly hýbat, vhodné dny pro důležitá jednání

15. – 16. listopad Slunce kvadrát Luna a Uran republiky – zvýšené riziko výpadků počítačových a rozvodných sítí, četnější havárie

17. listopad – Venuše přechází přes Marse republiky, Jupiter trigon Saturn republiky by měl přinést energické projevy občanů i politiků, kteří budou ve shromážděních či demonstracích ventilovat své názory na 30 let vývoje po Sametové revoluci v naší republice.

18. - 19. listopad Slunce kvadrát Saturn republiky, mnozí z nás mohou bilancovat svých 30 let po sametové revoluci se smutkem v duši či s morální kocovinou.

20. – 21. listopad Jupiter sextil Venuše republiky – vhodné dny pro byznys i pro setkání s přáteli a pro důležitá jednání

23. - 25. listopad Mars opozice Uran – náročné dny, není radno riskovat. Četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Vyloučit nelze pády letadel, výbuchy sopek či teroristické činy.

27. – 30. listopad Merkur trigon Jupiter republiky, Venuše sextil Slunce republiky – velmi dobrá komunikace, snadné nalézání kompromisů, velkorysost. Ideální dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv, dají se očekávat velké úspěchy našich umělců a obchodníků.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR