Chronoekonomická analýza prosinec 2019

Chronoekonomická analýza prosinec 2019

Prvních pět prosincových dnů budou ovlivňovat pozitivně působící chronomy přející investicím do akcií farmaceutických firem a firem produkujících výživové doplňky či sportovní pomůcky.

7. - 8. prosinec ovlivní nepříznivý chronom ( Slunce s Neptunem ), za kterého se zvýší riziko podvodů. Kvalita času není vhodná pro větší investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty.

9. – 18. prosince budou opět působit vcelku harmonické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by měla panovat býčí nálada, burzovní indexy by měly stoupat. Lidé by měli být schopni a ochotni ušetřené peníze investovat do akcií firem produkujících moderní technologie, do akcií leteckých a zbrojařských koncernů. V předvánočním shonu podle odhadu ICHE budou trhat rekordy prodeje výpočetní a komunikační techniky, mnout ruce si pravděpodobně budou i prodejci automobilů a různých technických „ vychytávek“. Působit bude zejména chronom Jupitera s Uranem, při kterém by mohly růst i kurzy některých kryptoměn.

19. - 22. prosince by mohl být sentiment trhu poněkud volatilní, nejsou to dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv či pro větší investice. Stoupne riziko setkání s podvodníky či lehkovážného utrácení za nepodstatní za příliš luxusní věci v předvánočním shonu.

27. - 31. prosince se opět rozhýbou díky pozitivně působícím chronomům obchody a lidé okamžitě po vánocích začnou opět utrácet. I mezi svátky by lidé mohli kupovat elektroniku a luxusní zboží. Chronomy Slunce s Jupiterem a Merkura s Uranem by mohly posílit akcie stavebních koncernů či technologických firem.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v prosinci 2019 zejména mezi 8. a 22. prosincem extrémně pozitivně působící a dá se tudíž předpokládat, že takové žně jako v letošním prosinci již dlouho naši obchodníci nezažili a pravděpodobně v příštích dvou letech ani nezažijí... Mezi 2. a 7. prosincem, také pak 24. a 25. prosince, dále 28 až 30. prosince jsou chronomy nás ovlivňující poněkud náročnější a lze odhadovat, že nás v těchto dnech potrápí dramatické děje v přírodě i ve společnosti.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR