Horoskop květen 2020

Nejvýznamnější konstelace květen 2020

Z hlediska mundánních konstelací ( platných pro celou Zemi ) lze rozdělit tento květen na dvě části – 1. část do 20. května, ve které budou převažovat spíše zemské konstelace ve znamení Býka a Kozoroha, kdy lidstvo bude postaveno před nelehkou volbu, jak rozpohybovat poškozenou světovou ekonomiku a vybudit lidi, aby pracovali a utráceli. Budeme postaveni před volby, jak nastavit hranice ochrany zdraví a ochrany hospodářství. Velký boj nastane mezi konzervativními postoji a revolučními názory, podle kterých je vhodné riskovat a zachránit civilizaci, tak jak ji známe. ( Napětí mezi znamením Býka a znamením Vodnáře ). Ve třetí květnové dekádě stoupne napětí mezi znamením Blíženců a znamením Ryb, z čehož lze usuzovat na to, že lidé ( zejména pak mladí ) se budou chtít setkávat, bavit se a užívat si života i s tím rizikem, že se na ně Covid – 19 přenese, což může iniciovat další vlnu nákazy... Bude máj, lásky čas a Venuše se z pohledu geocentrického zastaví ve znamení Blíženců ( a to se rádo sbližuje ) v kvadrátu na Neptuna ( mimo jiné i Pána virů ) ve znamení Ryb ( a ty se rády třou ), takže se dá v lidských duších očekávat souboj mezi touhou se sbližovat a podvědomými obavami z nákazy ...

Konstelace specificky ovlivňující dění v naší zemi jsou do 18. května hodně náročné, kdy dostane naše ekonomika i zdravotnictví hodně zabrat ( Jupiter se zastavuje v kvadrátu na Venuši republiky ), po 24. květnu by nám však měly na cestu zasvítit „šťastnější hvězdy“ ...1. - 4 . květen na dění u nás budou působit dramatické konstelace, za kterých mohou přijít výpadky rozvodných i počítačových sítí, vyloučit nelze ani havárie v hromadné dopravě a v průmyslu. ( Mars přechází přes Urana republiky a vytváří opozici na Lunu republiky ). Technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy .

5. - 6. květen Merkur a Slunce sextil Jupiter republiky – výborné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv, vláda a parlament mohou podniknout rozumné kroky k podpoře oslabené ekonomiky.

7. – 17. květen toto jsou z pohledu astrologického pro náš stát kritické dny, za kterých může dojít na našem území k dramatickým dějům např. k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost. ( Tranzitující Mars se Sluncem opozice Saturn republiky, Merkur kvadrát Uran a Luna republiky ). Vyloučit nelze ani oslabení zdraví a úmrtí zvýšeného množství jak významných osobností tak obyčejných lidí napadených korona virem.

20. - 22. květen Slunce přechází do znamení Blíženců ( kde je již Merkur s Venuší ), mění se kvalita času – obchody se budou hýbat, lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat, avšak jsou tu ještě kvadráty mezi konjukcí Merkur a Venuše v Blížencích a Neptunem v Rybách, která není zrovna ideální pro větší investice či pro seznamování se.

24. - 31. květen konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě i ty mundánní jsou vcelku harmonické a ve společnosti by měl zavanout nový a svěží duch. Lidé se zřejmě budou více scházet nad sklenkou dobrého moku, cestovat a uzavírat obchody.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR