Chronoekonomická analýza březen 2020

Chronoekonomická analýza březen 2020

V prvních březnových dnech náladu na světových trzích bude poněkud ochlazovat méně příjemný chronom Venuše se Saturnem, za kterého může docházet ve většině oborů spíše k medvědím tendencím.

Mezi 6. a 12. březnem by mohly dostat pozitivní impulzy trhy s ropou a s ropnými deriváty, zabodovat by měli producenti alkoholických i soft nápojů, stoupat by měly kurzy akcií bank a koncernů produkujících filmy, koncerty a divadelní hry.

Od 10. března by se stává patron obchodníků – Merkur opět direktním a díky tomu by mělo dojít z chronoekonomického hlediska ke stabilizaci trhů a k zmenšení volatility.

19. až 23. března by měly dostávat pozitivní impulzy firmy produkující moderní technologie a stavební koncerny. ( Chronom Marse s Jupiterem, Merkura s Uranem ).

27. až 29. března by investoři neměli stát u zdi a obchody by se měly hýbat ve větších objemech. Růst by měly kurzy akcií bank a finančních společností, pozitivní impulzy by měly dostat akcie firem ropných společností, filmových studií a dveloperských firem.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v březnu 2020 jsou značně rozporuplné. Kritická situace nastává mezi 9. a 16. březnem, kdy může dojít pro naši ekonomiku k neblahým impulzům. Přispět k tomu může i napětí uvnitř vládnoucí koalice, sílit mohou tlaky na odstoupení ministrů či jiných významných úředníků, což stabilitě našeho hospodářství rozhodně neprospěje.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR