Chronoekonomická analýza duben 2020

Chronoekonomická analýza duben 2020

3. - 4. dubna se budou státy snažit o stabilizaci nelehké situace světové ekonomiky, působit bude harmonický chronom Venuše se Saturnem, prosperovat mohou mediální koncerny stresující video a hudbu ( chronom Merkura s Neptunem )

5. až 9. dubna by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný ( působit bude dramatický chronom Marse s Uranem ) a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií kryptoměn i fiat měn. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučeny nejsou ani výbuchy sopek, zemětřesení doprovázená tsunami a sesuvy půdy či teroristické aktivity. Možné jsou výpadky rozvodných i počítačových sítí, do potíží se může dostat i internetové bankovnictví, za této konstelace však také leckdy padají letadla i vykolejí vlaky, technika se vymyká zpod kontroly své obsluhy.

17. – 19. dubna by měly opět proběhnout pokusy o stabilizaci světové ekonomiky i ekonomik jednotlivých států, budou zahájeny nové a odvážně projekty.

20. – 30. dubna může přijít další vlna zpomalení světové ekonomiky i ekonomik jednotlivých států v důsledku působení nepříznivých chronomů Slunce s Merkurem vůči Uranu. Stoupat pravděpodobně bude zadluženost jednotlivců a států.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v dubnu 2020 velmi náročné a dá se říci, že z chronoekonomického hlediska bude tento duben a květen jeden z nejtěžších za poslední desítky let. Naše ekonomika bude do značné míry ochromena, enormně stoupne zadluženost našeho státu ( Jupiter bude stát v napětí s Venuší ) a především chronom Neptuna, který se z pohledu geocentrického zastaví v napětí s Marsem republiky naznačuje, že se epidemie vyvolaná Covidem 19 dosti rozšíří, vystraší obyvatelstvo a hodně zbrzdí restart naší ekonomiky.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR