Horoskop září 2020

Nejvýznamnější konstelace září 2020

Zpravidla nejvýznamnější astrologickou událostí v září je vstup Slunce do znamení Vah, kdy dochází na Severní polokouli k Podzimní rovnodennosti a na Jižní polokouli pak k Jarní rovnodennosti. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé planetě minimálně po nejbližšího čtvrt roku. Zpravidla lidé v období průchodu Slunce ve znamení Vah myslí zvýšenou měrou na partnerství, na kulturu a jsou schopni nalézat rozumné kompromisy při sporech. Letos k Podzimní rovnodennosti dochází 22. září v 15.30 hod SELČ. Tentokráte však díky polovičnímu kosmickému kříži mezi Merkurem ve Vahách, Marsem v Beranu a Saturnem v Kozorohu lze očekávat pravý opak – pravděpodobně přijde vyostření rozporů mezi rozhádanými jednotlivci i znepřátelenými státy. Přijít mohou i pokusy o vyvolání válečných či obchodních konfliktů, vypovídání uzavřených smluv apod. Vyloučit nelze ani výbuchy sopek, zemětřesení, prudké cyklóny a tsunami. V ohrožení budou z hlediska metody relokační astrologie zvané astrokartografie zejména tyto lokality – Střední Amerika, Libye, Niger, Nigerie, Libye, Řecko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, Bangladéš, Barma, Malajsie, Thajsko, Indonésie a západní pobřeží Austrálie, také však východ USA. V tomto měsíci bude Mars anomálně pomalý ( z pohledu geocentrického ) – na počátku měsíce bude na 27 a půl stupně Berana a na konci na 25 stupňů znamení Berana ( vzhledem k retrográdnímu pohybu ), navíc bude prakticky po celý měsíc v kvadrátu se Saturnem ve znamení Kozoroha ! Výsledkem pak bude enormní napětí mezi živly přírodními i ve společnosti. Je ve hvězdách jak vůbec bude probíhat počátek školního roku… Lidé by měli být enormně opatrní na úrazy hlavy a kolen. Ortopedi, očaři a zubaři budou mít opět napilno, lze však také předpokládat zvýšenou četnost zánětů ledvin.

1. – 6. září nejsou z pohledu astrologického zrovna ideální dny pro začátek školního roku, díky kvadrátu mezi Marsem, Saturnem a Venuší, také se však blíží úplněk a to nevěstí pro klid v duších mnoho dobrého. Dají se očekávat četné konflikty, ke ketrým přispějí všelijaké nové zákazy, příkazy a nařízení, které zkomplikují start nového školního roku.

7. až 9. září se astrologické klima dočasně stabilizuje díky zemskému trigonu mezi Lunou v Býku, Sluncem v Panně a Jupiterem v Kozorohu. Jsou to dny vhodné pro zahajování nových projektů.

10. až 17. září lze na našem území očekávat komplikace s vodním živlem, vyloučit nelze ani lokální záplavy, znečištění vodních zdrojů, ekologické havárie či šíření infekčních chorob ( tranzitující Neptun kvadráte na Marse republiky ). Možná jsou i odhalení dalších případů korupčního chování významných osobností našeho státu.

22. – 30. září budou ovlivňovat situaci u nás i ve světě velmi dramatické konstelace, za kterých není radno jakkoliv riskovat. Ostré napětí mezi znamením Vah ( Merkur ), znamením Berana ( Mars ) a Kozoroha ( Luna, Jupiter, Saturn a Pluto ) nenechá leckde kámen na kameni… Přijít mohou mezinárodní konflikty, boje o zdroje, řádit mohou živly přírodní i teroristické.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR