Chronoekonomická analýza říjen 2020

Chronoekonomická analýza říjen 2020

1. až 5. října mohou chřestit zbraně reálné i ekonomické v důsledku chronomu Marse se Saturnem. Prospěje to snad jen zbrojařům.

6. až 8. října může napěťový chronom Merkura s Uranem vnést na trhy přílišné emoce vedoucí k rozkolísání burzovních indexů. K výkyvům může dojít zejména u kurzů akcií firem produkujících moderní technologie a komunikační či výpočetní techniku.

10. až 12. října ICHE očekává zprávy o úspěšných testech perspektivních vakcín proti Covidu 19 a díky tomu lze očekávat růst cen akcií určitých farmaceutických firem.

13. a 14. října pak přichází dramatický chronom Slunce s Marsem, při kterém mohou být iniciovány pozemské i obchodní války, což může rozhoupat trhy. Od 14. října do 3. listopadu pak bude patron obchodníků Merkur retrográdní, a to zpravidla zpomalí jak dopravu tak může váznout výměna zboží a tok financí.

17. až 20. října jsou z chronoekonomického hlediska velmi náročné dny, za kterých ICHE očekává děje v přírodě ( např. zemětřesení - chronom Slunce se Saturnem) či ve společnosti ( výpadky počítačových a rozvodných sítí – chronom Merkura s Uranem ) . Trhy mohou mít spíše medvědí sentiment.

22. až 28. října se mění kvalita času a dají se předpokládat pokusy o oživení světové ekonomiky a o zakopání válečné sekery v obchodních i ve skutečných válkách.

29. října až 6. listopadu budou dění ve světové ekonomice ovlivňovat velmi náročné chronomy, za kterých mohou obchody váznout a na burzách by měla panovat spíše medvědí nálada.Na první pohled by dění v naší ekonomice měly spíše pozitivně ovlivňovat na nás specificky působící chronomy, avšak po celý měsíc bude dění u nás ovlivňovat Uran přecházející v napětí s Neptunem republiky, takže protikoronavirová opatření mohou naši ekonomiku dusit a váznout může výběr daní, stoupat zadluženost.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR