Chronoekonomická analýza listopad 2020

Chronoekonomická analýza listopad 2020

1. až 10. listopadu bude dění na burzách a ve světové ekonomice ovlivňovat neobvykle dlouho nepříznivě působící chronom Merkura patrona obchodníků se Saturnem. A dlužno říci, že bude působit spíše jako brzdná síla než jako akcelerátor, takže ICHE očekává medvědí náladu investorů. V leckterých státech ekonomika poněkud zamrzne či bude klesat díky koronavirovým opatřením a obavám lidí z budoucí situace, které vyústí v nechuť lidí utrácet za věci zbytné.

11. až 15. listopadu by se chronoekonomická situace mohla začít odblokovávat a lidí se zmocní větší chuť nakupovat.

16. až 20. listopadu budou opět působit disharmonické chronomy, za kterých by mohly přijít výpadky počítačových a rozvodných sítí, leckde by mohlo padnout internetové bankovnictví. Klima v přírodě i ve společnosti bude pravděpodobně pochmurné. Vyvolají to chronomy Merkura s Uranem a Venuše se Saturnem.

22. až 30. listopadu by se chronoekonomická situace lidstva měla začít vylepšovat a v mnohých státech spatří světlo na konci tunelu, mění se kvalita času k lepšímu a lze očekávat i útlum koronavirové pandemie.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v listopadu 2020 hodně náročné a zejména chronoekonomický vliv Saturna na Venuši naší republiky nevěstí mnoho dobrého, po celý měsíc zde bude pravděpodobně většinou panovat medvědí nálada. Nicméně v prosinci ICHE očekává výrazné vylepšení nálady obyvatelstva i chronoekonomické situace.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR