Horoskop únor 2021

Nejvýznamnější konstelace únor 2021

Hlavní astrologické téma ledna a února 2021 bude enormní napětí mezi znamením Vodnáře , ve kterém se od začátku roku pohybuje Jupiter se Saturnem a postupně se k nim připojí Merkur, Slunce i Venuše a mezi znamením Býka, kde je Uran a Mars. V nejobecnější rovině je to rozpor mezi „být a mít“, sdílet či vlastnit, pohlížet ke hvězdám či stát pevně nohama na zemi, přenechat těžkou práci robotům a umělé inteligenci či raději podporovat klasickou lidskou práci, preferovat kryptoměny či standardní ( fiat ) měny, dávat přednost duševním ( liberálním ) či materiálním ( více konzervativním ) hodnotám ? V každém případě se na světové ekonomice negativně podepíše koronavirová pandemie, ze které se podle mého názoru začne vzpamatovávat až v březnu. Svět může očekávat v tomto měsíci řádění vzdušného a zemského živlu, vyloučit nelze ani zemětřesení, výbuchy sopek doprovázené tsunami či orkány. Možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, mnohdy může kolabovat internetové bankovnictví. Ve zdravotní sféře budou mít napilno otorinolaryngolové a ortopedi, lze předpokládat četnější výskyt angín a úrazů kotníků a holení.

1. - 2. února vytvoří Slunce ve Vodnáři kvadrát s Marsem v Býku a díky tomu stoupne riziko karambolů dopravních i v mezilidských vztazích, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde budou vanout prudké větry. Možné jsou i požáry, výbuchy a teroristické činy.

4. - 5. února se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Štíru a četnými planetami ve Vodnáři a v Býku. V přírodě i v mezilidských vztazích bude panovat velké napětí. Tranzitující Merkur bude v konjunkci s Uranem republiky a v opozici na Lunu republiky, takže mohou přijít výpadky počítačových a rozvodných sítí.

8. – 12. února lze na našem území očekávat komplikace vyvolané vodním živlem v různých skupenstvích, vyvalit se mohou další případy korupčního chování významných osobností a vyloučit nelze ani ekologické havárie či šíření infekcí. ( Tranzitující Neptun kvadrát Mars republiky, tranzitující Jupiter kvadrát Merkur republiky ). Mezi 10. a 12. únorem se bude nacházet ve znamení Vodnáře celkem 6 z 10 těles, které bere astrologie v potaz zejména, a to by mohlo světu přinést vynálezy a technické novinky, které lidstvo posunou vpřed.

13. - 14. února bude Merkur v konjunkci s Venuší a s Jupiterem ve Vodnáři , což přeje uvolněné a přátelské komunikaci. Jsou to vhodné dny pro zahajování nových a odvážných projektů.

15. – 22. února nám „hvězdy“ tolik nepřejí, dění u nás ovlivní celá řada náročných tranzitů, za kterých mohou přijít četné havárie v dopravě i v průmyslu, opět lze očekávat výpadky počítačových a rozvodných sítí, možná jsou i oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.

23. - 24. února mohou zaznamenat úspěchy naši obchodníci a umělci díky příznivým vlivům tranzitující Venuše.

25. - 26. února vytvoří Mars kvadrát na Saturna republiky, což by mohlo přinést dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Možné jsou i požáry a výbuchy či pobouření veřejnosti násilnými trestnými činy.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR