Chronoekonomická analýza duben 2021

Chronoekonomická analýza duben 2021

1. až 6. dubna ICHE očekává vzhledem k silným chronomům Marse impulzy k růstu cen oceli a konstrukčních materiálů, poskočit mohou kurzy akcií stavebních a strojírenských koncernů.

8. až 10. dubna není z chronoekonomického hlediska vhodná kvalita času pro důležitá jednání, pro podpisy smluv či pro větší investice. Vzhledem k chronomu Neptuna s Marsem stoupne riziko setkání s podvodníky či se zvýší pravděpodobnost nákazy Covidem 19. Nastane zvýšená pravděpodobnost dějů, po kterých bude následovat volatilita cen ropy a ropných derivátů. Náladu investorů i běžných obyvatel mohou silně ovlivnit falešné zprávy.

13. až 18. dubna by měla na trzích panovat spíše býčí nálada, obchody by se měly hýbat a lidé by měli své volné peníze s chutí utrácet. Tahounem trhů by měly být ocelářské a strojírenské firmy dodávající výrobky zbrojírenskému průmyslu. Působit budou velmi pozitivní chronomy Slunce, Jupitera a Marse, za kterých by se měla restartovat světová ekonomika. Začít odblokovávat by se mohl cestovní ruch a letecká doprava by se mohla rozpohybovat.

18. - 23. dubna ICHE očekává změnu kvality času a pozitivní impulzy pro stavebnictví a pro bankovní sektor.

24. - 25. dubna se projeví poněkud nepříjemnější chronom Saturna, za kterého je zvýšená pravděpodobnost zemětřesení, sesuvů půdy a dalších dějů v přírodě i ve společnosti, které mohou vést k lokálním poklesům ekonomiky.

28. až 30. dubna se chronoekonomická situace opět stabilizuje a přijdou pozitivní impulzy.I když pro svět by to měl být z chronoekonomického hlediska velmi úspěšný měsíc, kdy bude stoupat proočkovanost proti Covidu, v mnoha zemích se již situace začne vracet do normálu a ekonomika začne šlapat , lidi budou více cestovat, avšak u nás bude návrat k normálu značně zpomalen a snad třetí dubnová dekáda přinese světlo na konci tunelu…Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR