Chronoekonomická analýza srpen 2021

Chronoekonomická analýza srpen 2021

První čtyři srpnové dny ovlivní sentiment trhů negativně působící chronom Saturna s Merkurem a se Sluncem, který pravděpodobně vnese do přírody i do mezilidských vztahů velké napětí. Lze očekávat nejistotu na trzích a investoři mohou mít spíše medvědí náladu. Velké výkyvy lze očekávat u kurzů akcií některých technologických firem, negativní impulzy lze očekávat u firem podporujících letectví a kosmonautiku, rovněž pak u pojišťoven a zajišťoven či cestovních kanceláří. Panovat bude méně příjemná kvalita času, kdy mohou být lidé nervózní, unáhleně reagující na podněty, v přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech.

4. až 8. srpna ICHE očekává díky negativně působícím chronomům Urana děje vedoucí k rozkolísání burzovních indexů. Na trzích mohou přijít výprodeje, kterých mohou zkušení investoři dobře využít k budoucím ziskům. Lze předpokládat odpor významných společností a osobností k příliš razantně prosazované elektromobilitě a přispět k tomu mohou havárie elektricky napájených strojů, selhávat mohou rozvodné a počítačové sítě.

9. až 11. srpna mohou být lidé lehkomyslnější, utrácející za luxusní a zbytné věci. Stoupne riziko setkání s podvodníky.

12. až 23. srpna budou ovlivňovat dění na burzách pozitivně působící chronomy přející investicím do akcií farmaceutických firem či do akcií firem produkujících moderní technologie. Mohla by panovat býčí nálada.

24. až 25. srpna zase stoupne riziko setkání se s podvodníky, rozkolísat se mohou trhy s ropou a s ropnými deriváty.

V srpnu 2021 může na našem území váznout výběr daní a o co méně stát vybere, o to více budou politici rozdávat svým potenciálním voličům na různých benefitech či příspěvcích. Chronomy Saturna na Neptuna republiky a Jupitera na Saturna republiky pak naznačují nerovnoměrné distribuce vodních srážek či zdražování pohonných hmot. V tomto měsíci se náš stát může dostat do politických i obchodních sporů, které by případné arbitráže mohly rozhodnout v náš neprospěch.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR