Chronoekonomická analýza prosinec 2021

Chronoekonomická analýza prosinec 2021

První dva prosincové týdny ovlivní ošidné chronomy Neptuna, které mohou vést k rozkolísání cen ropy a ropných derivátů. Mnout ruce si mohou prodejci alkoholických nápojů a to také díky proticovidovým opatřením, která omezí standardní předvánoční prodeje.

Logistiku může potrápit vodní živel v různých skupenstvích, doprava zboží se může zpomalovat a prodražovat.

Od 14. prosince by se chronoekonomická situace měla díky příznivému vlivu běhu patrona obchodníků Merkura začít vylepšovat, zablokované a patové situace při důležitých jednáních by se mohly začít odblokovávat, obchody se začnou více hýbat a pozvolna by na trzích měla převládat býčí nálada, která by měla vydržet až do vánočních svátků. Díky chronomu Merkura s Uranem by lidé měli být schopni a ochotni utrácet zejména za elektroniku komunikační a výpočetní rovněž pak zpříjemňující bydlení.

27. až 31. prosince posílí byznys spojení Merkura s Venuší a díky tomu by měli lidé spolu uvolněně komunikovat, bavit se a ochotně utrácet v povánočních výprodejích.

První prosincovou dekádu budou dění v našem státě specificky ovlivňovat velmi náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena haváriemi v hromadné dopravě, násilnými trestnými činy a loupežemi. Opatření proti pandemii výrazně zbrzdí ochody a poškodí předvánoční atmosféru.

Druhá prosincová dekáda je však pro naši republiku z pohledu ekonomického i politického mnohem pozitivnější, lid by měl mít vcelku optimistickou náladu a příliš nešetřit na dárcích pro své milé. Chronom Venuše s Jupiterem přináší našim obchodníkům i umělcům velkou šanci se zhojit po předchozích restrikcích.

Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR