Chronoekonomická analýza leden 2022

Chronoekonomická analýza ledna 2022

Chronomy ( genetické kódy časové struktury ) ovlivňující dění na světových trzích mezi 1. a 9. lednem jsou vcelku pozitivní a povzbudí zejména kurzy akcií firem produkujících moderní technologie, které využívá zejména armáda, letectví a kosmonautika.

Mezi 10. a 12. lednem může dojít k mezinárodním politicko-ekonomickým třenicím, které by mohly vyústit v obchodní války, znepřátelené státy si budou vyhrožovat sankcemi. Extrémně působící chronom Marse s Neptunem může světu také přinést zemětřesení, nábožensky a ekonomicky motivované válečné konflikty, které rozhýbou kurzy surovin zejména pak ropy a zemního plynu.

Na burzách se dají ve druhé lednové dekádě očekávat díky chronomu Merkura a Urana velké výkyvy u akcií produkujících moderní technologie a pravděpodobně i na trzích s kryptoměnami lze očekávat velké korekce. V přírodě může řádit vzdušný živel – přijít mohou orkány a nelze vyloučit ani výbuchy sopek, očekávat lze v průběhu února i výpadky rozvodných a počítačových sítí, do potíží se může dostat letecká a železniční doprava.

Mezi 20. a 28. lednem se projeví kvalita času ideální pro zahajování nových projektů, pozitivní impulzy by měly dostávat opět firmy produkující moderní technologie, zabodovat by měly akcie gigantů softwaru i hardwaru.

29. až 31. ledna nepříznivý chronom Slunce a Urana opět vyvolat napětí na trzích s elektrickou energií či s kryptoměnami.

Pro naši republiku je leden 2022 z chronoekonomického hlediska hodně náročný, pravděpodobně se v ohrožení a ve ztrátách ocitnou i velké firmy či bankovní domy, obchody budou váznout, mnohé podniky budou ohroženy tuneláři, neplatiči a „bílými koni“ ( působit bude chronom Saturna na Merkura republiky ) . Naše burza může zaznamenat propad, na veřejnost prosáknou informace o neetickém chování významných byznysmenů a politiků. Ještě nejlepší chronoekonomická kvalita specificky ovlivňující dění v našem státě se projeví mezi 18. a 20. lednem, kdy lze očekávat větší úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích ( chronom Jupitera na Slunce republiky ).Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR