Horoskop duben 2022

Nejvýznamnější konstelace duben 2022

Duben 2022 započne z ohnivých a vzdušných konstelací, skončí za vodních a zemských konstelací. Už na počátku toho měsíce se projeví novoluní v ohnivém znamení Berana, což v mnohých duších vyvolává vášně chuť porvat se o své místo na slunci. Ale na konci měsíce se na ekliptice utvoří neobvykle výrazně obsazené vodní znamení Ryb, ve kterém se najednou ocitne polovina těles Sluneční soustavy, které bere astrologie v potaz zejména ( Luna, Venuše, Mars, Jupiter a Neptun ), a to by mělo v lidských duších vyvolávat spíše soucit, lásku a touhu po míru spíše než chuť řešit problémy agresivně. Pokud však v určitých lokalitách uzraje karma obyvatelstva, tak se může vodní živel vymykat zpod kontroly a přinášet záplavy či leckde se mohou vymykat prudké emoce zpod kontroly zdravého rozumu… Tento měsíc bude zakončen částečným zatměním Slunce se středem 30.4. ve 22.58 hod SELČ, které pro astrology naštěstí a pro astronomy naneštěstí nebude viditelné nad naším územím. V následujícím roce se pak mohou obyvatelé na jihozápadním pobřeží Jižní Ameriky ( zde viditelné bude ) dočkat zemětřesení, tsunami či prudkých vichrů. Pro svět zatmění ve znamení Býka může přinést komplikace světové ekonomiky doprovázené zdražováním potravin a stavebnin.

Naše republika nebude mít v tomto měsíci z astrologického hlediska na růžích ustláno. Celá řada rychle působících konstelací plus přechod Saturna přes Urana republiky ve znamení Vodnáře a jeho opozice na Lunu republiky naznačuje, že průměrný obyvatel našeho státu může chudnout, přičemž mnoho věcí bude zdražovat a být vystrašený, jak situaci svou a své rodiny zvládne. Saturn bohužel bude v náročné pozici vůči Luně a Saturnovi republiky až do července včetně, takže bychom se měli připravit na utahování opasků…1. - 2. duben novoluní v ohnivém znamení Berana přeje zahajování nových a odvážných projektů.

4. - 5. duben Slunce s Merkurem v Beranu budou v kvadrátech na Jupitera republiky v Raku, což může přinést špatné zprávy ze zahraničí a obavy obyvatelstva ze zdražování základních potravin.

5. – 7. duben – z astrologického hlediska jsou to pro naši republiku velmi náročné dny, kdy se může technika vymykat zpod kontroly své obsluhy, lze očekávat výpadky počítačových a rozvodných sítí, do potíží se může dostat internetové bankovnictví. ( Mars přechází přes Urana republiky v opozici na Lunu republiky ).

9. - 10. duben jsou pro nás náročnější dny, kdy Mars vytvoří opozici na Saturna republiky a naši obyvatelé mohou být zneklidněni násilnými trestnými činy. Naši sportovci a kriminalisté mohou svést se svými protivníky těžké boje.

11. – 13. duben jsou dny ideální pro návštěvy kulturních zařízení, pro meditace a rozjímání a pro studium duchovní literatury. Tvůrčí jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit umělecká díla nadčasové hodnoty ( přesná konjunkce Jupitera s Neptunem ve znamení Ryb ).

17. – 18. duben Merkur dostihne na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Býka a díky tomu mohou v těchto dnech spatřit světlo svět převratné novinky a vynálezy ve světě vědy a techniky.

23. - 25. duben Merkur ve znamení Býka uzavře kvadraturu na Saturna ve znamení Vodnáře, což by mohlo světu přinést zemětřesení doprovázení tsunami. Na akciových a na komoditních trzích může dojít k rozkolísání cen. Na horoskop naší republiky bude až do 26. dubna působit řada disharmonických konstelací, které nevěstí mnoho dobrého pro naši ekonomiku.

25. – 30. duben dění u nás i ve světě bude ovlivňovat v úvodu zmiňovaná „superrybí konstelace“, za které může vítězit láska nad zlobou a nad nenávistí, citliví jedinci budou plni emocí a soucitu s trpícími bytostmi. Vyloučit však nelze lokální záplavy.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR