Chronoekonomická analýza květen 2022

Chronoekonomická analýza května 2022

První květnová dekáda přinese z chronoekonomického hlediska extrémy na trhu s realitami a s kryptoměnami ( Slunce s Uranem v sektoru Býka ). Ve světě by se obchody měly hýbat a to nejen s realitami a se stavebními produkty, ale také s ropou a s ropnými deriváty, také se zemním plynem, lepší časy by měly přijít pro výrobce lihových i nealkoholických nápojů ( pozitivní vliv Jupitera v sektoru Ryb ) .

1. až 22. května bude patron obchodníků Merkur ve velmi dobré kondici v sektoru Blíženců, což by mělo urychlit tok informací a zboží. Pozitivní impulzy dostanou burzovní indexy i akcie mediálních a logistických firem.

11. května až 28. října spojí Jupiter své síly se sektorem Berana, což by mělo mít pozitivní efekt na ocelářský a na strojírenský průmysl. Na této Jupiterově pozici však také mohou vydělat zbrojařské koncerny a bezpečnostní služby.

14. - 16. května méně příjemný chronom Slunce a Saturna může vyvolat otřesy na burzách i na Zemi. Stoupne riziko zemětřesení a jiných nepříjemných dějů ve společnosti i v přírodě.

25. - 31. května se chronoekonomická situace poněkud nažhaví vzhledem ke spojení Marse a Jupitera v sektoru Berana. Rozhádaní jednotlivci i znepřátelené státy mohou řešit své problémy radikálním způsobem. Obchody se zbraněmi, ale i se sportovními potřebami by se měly hýbat.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice budou v první květnové dekádě vcelku pozitivní, obchody by se měly hýbat, ve společnosti by měl panovat opatrný optimismus. Bohužel se chronoekonomická situace mezi 11. a 18. květnem výrazně zhorší a díky tomu může dojít na našem území ke zhroucení některých významných firem, můžeme prohrát arbitráže a sanace ztrát bude stát daňové poplatníky nemalé peníze. O co bude mít náš stát nečekaných výdajů, o to méně vybere daní…

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR