Chronoekonomická analýza červen 2022

Chronoekonomická analýza červen 2022

Dobrou chronoekonomickou zprávou je, že se patron obchodníků – Merkur dává 3. června do přímého běhu v sektoru Býka, aby 13. června přešel do sektoru Blíženců, kde setrvá až do 5. července. Tato Merkurova pozice by měla urychlit tok informací, peněz i zboží. Dá se očekávat, že se kolotoč neustálých sankcí a restrikcí ne-li úplně zastaví, tak alespoň zpomalí.

Hlavní chronom celého června však vytváří pozice Marse a Jupitera v sektoru Berana, což by mělo velmi prospět akciím ocelářských a zbrojařských koncernů. Velké investice budou pravděpodobně proudit směrem k vylepšení energetické soběstačnosti a státy mohou směrovat své úsilí ke snížení cen energií.

Mezi 15. až 18. červnem se díky složitým chronomům Slunce na Neptuna, také Venuše a Saturna se mohou rozkolísat ceny plynu, ropy a ropných derivátů či vodárenských společností, stoupne riziko setkání s podvodníky.

28. a 29. června ovlivní trhy méně příznivý chronom mezi Sluncem a Jupiterem, kdy si znepřátelené firmy či státy mohou vyhrožovat vypovězením podepsaných dohod.

Chronomy specificky ovlivňující dění v našem státě jsou v červnu 2022 velmi náročné. Dá se usuzovat, že o co bude menší výběr daní, o to více budou stoupat výdaje státu. Ani to však zřejmě nebude stačit a naše obyvatelstvo bude chudnout díky stoupajícím nákladům na energie a díky rostoucím cenám potravin. Vyloučit nelze ani organizované projevy nespokojenosti našich občanů se svou ekonomickou situací…Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR