Horoskop červenec 2022

Nejvýznamnější konstelace červenec 2022

Mundánní konstelace platné pro celou planetu jsou v prvních třech týdnech tohoto července vcelku harmonické přející návštěvám příbuzných a cestám do přírody či po stopách kudy šla historie. Mezi 25. 7. a 2. 8. se pak přiženou pomyslná astrologická mračna a na ekliptice se vytvoří řada velmi napěťových konstelací, za kterých lze očekávat bouřlivé klima v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, cyklóny či tsunami. Doutnající válečné konflikty se pokusí rozdmýchat extrémisté z různých stran politického spektra.

Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě je opozice tranzitujícího Saturna ve znamení Vodnáře na Lunu republiky ve znamení Lva. Zejména pak mezi 15. a 25. 7. lze předpokládat děje vedoucí ke zhoršení ekonomické situace i mezinárodních vztahů. Náš stát může být obviňován z nedodržování podepsaných smluv a může nám být vyhrožováno soudy, arbitrážemi a sankcemi. Lid nespokojený se svou ekonomickou situací to může dávat najevo organizovanými projevy. Vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.1. červenec – je to vhodný den pro důležitá pro přesuny na dovolenou a díky dobré pozici Merkurově by doprava tak váznout jako obvykle na počátku prázdnin.

2. červenec není pro cesty po vlastní ose ideální, jelikož se Luna ve Lvu v průběhu dne ocitne v opozici na Saturna ve Vodnáři a v kvadrátu na Urana v Býku, což přináší obvykle zvýšenou četnost karambolů ve společenském styku i na cestách. Navíc bude Merkur v Blížencích v kvadrátu na Neptuna v Rybách, což by mohlo přinést dopravní chaos.

3. – 7. červenec Slunce trigon Merkur republiky a konjunkce Jupiter republiky – dají se očekávat úspěchy našich obchodníků, politiků a umělců. Jsou to velmi dobré dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách či pro výlety do přírody.

9. – 11. červenec – Mars opozice Slunce republiky – stoupne riziko požárů, výbuchů a karambolů na cestách i v mezilidských vztazích.

12. – 16. červenec – dění u nás i ve světě budou ovlivňovat relativně harmonické konstelace přející cestám k vodě a po vodě, či návštěvám míst kudy šla historie.

15. – 25. červenec – v těchto dnech přejde retrográdní Saturn přes Urana republiky ve znamení Vodnáře a vytvoří opozici na Lunu republiky ve znamení Lva a to není rozhodně pro nás nějaká astrologická selanka, ale tato kvalita času nám pravděpodobně přinese děje u nás i v zahraničí, které povedou ke zchudnutí velké části obyvatelstva a o co bude menší výběr daní, o to více mohou následně stoupnout výdaje státu.

25. červenec – 2. srpen - z astrologického hlediska to jsou velmi dramatické dny, za kterých může svět očekávat řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy, výbuchy sopek, cyklóny, požáry a prudké bouře. Otřesy mohou přijít i na světových burzách, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR