Chronoekonomická analýza září 2022

Chronoekonomická analýza září 2022

1. září příznivý chronom Marse s Jupiterem přeje zahajování nových a odvážných projektů. Vhodný den pro větší investice.

2. a 3. září vznikne chronoekonomické napětí mezi Merkurem a Jupiterem, a to by mohlo přinést napětí do společnosti i na trhy, situace bude volatilní.

10. - 12. a rovněž tak 19. a 20. září by měly pozitivní chronoekonomické impulzy dostávat soukromé vzdělávací instituce, prosperovat by měli producenti zdravé výživy a bioproduktů. Stoupat by mohly ceny akcií firem produkujících moderní technologie – v oblasti zdravotnictví a výpočetní či komunikační techniky. Světlo světa mohou spatřit novinky vědy a techniky, které pozmění rovnováhu sil na trzích. ( Slunce a Venuše vytvoří pozitivně působící chronomy s Uranem ) .

15. – 18., také však 23. až 26. září se projeví nepříjemné chronomy Slunce a Venuše s Neptunem, což předznamenává opětovné rozkolísání cen plynu, ropy a ropných derivátů, svět může být opět strašen vodním živlem a dalšími vlnami pandemie.

27. - 29. září bude chronoekonomická situace stabilní, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v září 2022 vcelku náročné a mohly by díky vlivům Marse přinést projevy nespokojenosti občanů s vládnoucí politickou garniturou a násilné trestné činy nebo odhalené případy korupce, které mohou pobouřit naši veřejnost a přinést negativní ovlivnění nálad investorů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR