Horoskop listopad 2022

Nejvýznamnější konstelace listopad 2022

Pokud lidstvo nevyužilo mírotvorných konstelací z druhé půle října, tak první dvě dekády listopadu 2022 mohou světu a bohužel i nám v České republice přinést eskalaci politických, ekonomických a v určitých částech světa i válečných konfliktů.

Pro svět bude asi nejnáročnější astrologická situace mezi 7. a 11. listopadem, kdy se dostane Slunce, Merkur a Venuše pohybující se znamením Štíra do opozice na Urana ve znamení Býka a poloviční kosmický kříž pak doplní Saturn ve znamení Vodnáře. Výsledkem pak mohou být řádění živlů přírodních i teroristických, vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami a možné jsou i velké výkyvy na burzách. Vyloučit nelze ani výpadky rozvodných i počítačových sítí nebo útoky hackerů na bankovní systém. Extrémisté s pokusí rozdmýchat doutnající válečné konflikty svými výroky i činy. Oleje do pomyslného astrologického ohně pak přilije úplné zatmění Luny, ke kterému dojde 8.11. a jehož střed nastává ve 12.02 hod SEČ. V následujících 2 – 3 měsících tak na burzách lze očekávat extrémní výkyvy, rozkolísání burzovních indexů, obchodů s kryptoměnami a zřejmě zesílí snaha vytlačit americký dolar z pozic světové rezervní měny, sociální nůžky se více rozevřou a občané nespokojení se svou ekonomickou situací s vládnoucí politickou garniturou mohou své emoce dávat najevo na velkých demonstracích. A dlužno říci, že zejména v druhé dekádě tohoto listopadu může být nás pořádné politické „horko“ a konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice jsou velmi dramatické a mohou přinést i organizované projevy nespokojenosti, tlaky na výměnu ministrů či rovnou celé vlády.

1. – 4. listopad Slunce s Merkurem kvadrát Neptun republiky zvýší pravděpodobnost komplikací s dodávkami ropy a plynu. Možná jsou odhalení korupčního chování významných osobností, vyloučit nelze ani ekologické havárie či odhalení daňových úniků. Dopravu může pozlobit vodní živel v různých skupenstvích.

5. – 11. listopad - pro svět to budou z astrologického hlediska extrémně náročné dny, ve kterých lze očekávat výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami a prudké bouře. Na burzách mohou přijít velká rozkolísání kurzů měn, akcií a komodit. Možná jsou vypuknutí válečných a obchodních konfliktů nových či rozdmýchání konfliktů starých. Šířit se mohou epidemie chorob pohlavních orgánů, močových cest, krku a krvetvorby.

10. – 19. listopadu přichází řada velmi náročných konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě, které leckde nemusí nechat kámen na kameni ! Mimo jiné stoupne riziko výpadků počítačových a rozvodných sítí nebo požárů a výbuchů, může se zvýšit četnost havárií v dopravě i v průmyslu. Možná jsou i oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. Vášně u nás mohou rozdmýchávat násilné trestné činy a oleje do ohně nespokojenosti velké části obyvatelstva přilejou ostré půtky mezi vládnoucí garniturou a opozicí, což může vyústit ve velké demonstraci při příležitosti oslav 17. listopadu.

21. – 27. listopadu se astrologické klima u nás i ve světě začne měnit k lepšímu a měla by zavládnout lepší nálada a optimismus ve společnosti i na trzích. Lidé by měli díky Střelcovským konstelacím spolu lépe komunikovat, být k sobě velkorysejší a více si odpouštět chyby a selhání. Mezinárodních obchod a vztahy by mohly pookřát.

28. – 30. listopadu se přiženou pomyslná astrologická mračna, ze kterých mohou vyšlehnout blesky. Merkur s Venuší ve znamení Střelce s totiž ocitnou v opozici na Marse ve znamení Blíženců a navíc tranzitující Mars v Blížencích v těchto dnech bude v opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Střelce. Výsledkem mohou být těžké boje našich sportovců a kriminalistů se svými protivníky, možné ostré spory v mezinárodních vztazích politických i obchodních.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR