Chronoekonomická analýza duben 2023

Chronoekonomická analýza duben 2023

3. dubna přechází patron obchodníků Merkur do Býka přejícího ozdravení světové ekonomiky a stabilizaci bankovního sektoru. Bude v něm neobvykle dlouho až do 11. června, což by mělo světové ekonomice výrazně prospět. Do 21. dubna bude přímého běhu, takže by výměna zboží a informací neměla váznout. Mezi 21. dubnem a 15. květnem bude však Merkur retrográdní, a to zpravidla byznys zpomaluje, lidé bývají v investicích spíše konzervativní a opatrní v umisťování volného kapitálu. Tato pozice Merkurova přeje investicím do nemovitostí a do věcí kvalitních trvalejší hodnoty.

5. - 9. dubna by měl dynamicky působící chronom Merkura s Marsem povzbudit trhy s realitami a se stavebninami.

10. – 12. dubna by měly opět proběhnout pokusy o stabilizaci světové ekonomiky i ekonomik jednotlivých států, budou zahájeny nové a odvážně projekty. Velmi pozitivně trhy ovlivní chronom Slunce s Jupiterem, který přináší úspěchy i s vyšší mírou rizika. Jsou to ideální dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

13. – 14. dubna bude klima v přírodě i ve společnosti ovlivňovat méně příjemných chronom Venuše a Saturna, za kterého může dojít k poklesům objemu obchodů a k poklesům burzovních indexů.

23. – 29. dubna se projeví řada chronomů povzbuzujících akcie stavebních a strojírenských koncernů, prosperovat by měly i ocelárny a zbrojní průmysl.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v dubnu 2023 vcelku pozitivní a zejména 1. – 3. dubna či 13. – 20. dubna by naší ekonomice měly přinést větší úspěchy. Náš stát může v těchto dnech podepsat významné obchodní dohody a objemy prodaného zboží by měly výrazně stoupat.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR