Horoskop únor 2023

Nejvýznamnější konstelace únor 2023

Únor 2023 začíná i končí za dramatických astrologických okolností ( kvadráty na Urana ), kdy můžeme na naší krásné planetě očekávat extrémní děje v přírodě i ve společnosti. Hned na počátku února konkrétně v neděli 5. v 19.28 hodin nastává úplněk v T- kvadratuře mezi Sluncem ve znamení Vodnáře, Lunou ve znamení Lva a Uranem ve znamení Býka, kdy lze očekávat ( zejména mezi 3. a 8. únorem ) např. výbuchy sopek, zemětřesení, vlny tsunami, prudké bouře a vyloučit nelze ani rozsáhlé výpadky rozvodných a počítačových sítí doprovázené chaosem v dopravě. Možné jsou i pokusy teroristů vnést strach do bohatých koutů Země jak „klasickými“ postupy tak kyberterorem. Extrémisté z různých stran budou bránit mírovému procesu ve válkách pozemských i ekonomických, rozkolísat se mohou kurzy kryptoměn.

Bohužel ani naše republika nebude hlavně v první únorové dekádě v nějakém pomyslném astrologickém závětří, jelikož obávaný Pán času Saturn pohybující se znamením Vodnáře vytvoří opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Lva. Výsledkem pak může být nevlídné klima v přírodě i ve společnosti, do velkých potíží se mohou nejen sociálně slabí jedinci, ale i velké firmy a díky tomu bude pravděpodobně vláda tlačena k dalšímu zadlužování. O co méně vláda vybere daní, o to více bude zřejmě muset platit za záchranu pracovních míst. Druhá a třetí únorová dekáda by mohla přinést větší úspěchy našich umělců a obchodníků, na veřejnosti mohou vystoupit mravní a duchovní autority, které by měly vylepšit náladu našeho obyvatelstva ( Saturn trigon Venuše republiky, Jupiter trigon Neptun republiky ).

1. února může být větrno, jelikož Lunu bude s Marsem ve znamení Blíženců a Luna vytvoří kvadrát s Neptunem v Rybách.

3. - 5. února vytvoří Slunce ve znamení Vodnáře kvadraturu s Uranem ve znamení Býka, takže stoupne riziko karambolů dopravních i v mezilidských vztazích, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde budou vanout prudké větry. Možné jsou i požáry, výbuchy a teroristické činy. V neděli večer ( v 19.28 hodin ) navíc přichází úplněk za dramaticky působících konstelací a v důsledku toho u mnohých budou vítězit prudké emoce nad zdravým rozumem.

6. – 8. února bude Merkur ve znamení Kozoroha v harmonické vazbě s Neptunem ve znamení Ryb a Venuše ve znamení Ryb s Uranem ve znamení Býka, což vytváří astrologické klima vhodné pro studium duchovních nauk a pro návštěvu kulturních zařízení.

11. – 12. února Slunce přejde přes Urana republiky ve znamení Vodnáře a vytvoří opozici na Lunu republiky ve znamení Lva, v důsledku toho lze předpokládat zvýšenou četnost havárií v dopravě a výpadků počítačových či rozvodných sítí.

14. - 15. února dostihne Venuše na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb a tato velmi příjemná konstelace dá rozhádaným jedincům a znepřáteleným státům velkou šanci k nalezení rozumných kompromisů a k zakopání válečné sekery.

20. – 24. února vytvoří Merkur ve znamení Vodnáře kvadraturu s Uranem ve znamení Býka a zároveň bude v trigonu s Marsem ve znamení Blíženců. Tato velmi rozporuplně působící konstelace vyvolá mezi státy i mezi jednotlivci vlnu ostrých diskuzí v rámci výročí ataku ruských vojsk na Ukrajinu. Každá strana konfliktu si bude zřejmě interpretovat výsledky po svém a řečeno z ptačí perspektivy bude na lidstvo spíše smutný pohled…

Opět jsou možné četné havárie v průmyslu i v dopravě, stejně tak může dojít k výpadkům počítačových a rozvodných sítí.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR