Horoskop listopad 2023

Nejvýznamnější konstelace listopad 2023

Tento měsíc je z astrologického hlediska snad nejnáročnější z roku 2023. Ekliptikou bude až do 22. listopadu postupovat ruku v ruce Slunce s Marsem ve znamení Štíra a až do 10.11. jim bude sekundovat Merkur. Postupně se vytvoří enormní napětí mezi znamením Štíra ( Slunce, Merkur a Mars ) se znamením Býka ( Uran a Jupiter ). Výsledkem pak mohou být dramatické děje v přírodě ( řádění vodního a zemského živlu ) i ve společnosti ( extrémní výkyvy na burzách, demonstrace nespokojených vrstev obyvatelstva, eskalace probíhajících válečných konfliktů či inicializace konfliktů nových ). Toto napětí se může také projevit zvýšenou četností bolesti krku ( ORL – angíny apod. ) a napilno zřejmě budou mít specialisté na nemoci pohlavních orgánů a močových cest. Očekávat lze velké rozkolísání kurzů fiat i kryptoměn či některých významných akcií, zaútočit mohou teroristé. Zkrachovat mohou některé banky či úvěrové společnosti. Vyloučit nelze ani velká dopravní ( i letecká či železniční ) a průmyslová neštěstí. Po zbytek měsíce pak bude Slunce s Marsem ve znamení Střelce k v kvadrátech na Saturna ve znamení Ryb, což by mohlo světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy či prudké bouře.

Zatímco první dvě listopadové dekády by měly být i pro naši republiku plné napětí a zvratů, ta třetí dekáda by již měla být již klidnější, konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou spíše harmonické a astrologické situace specificky ovlivňující dění v našem státě se poněkud vystříbří.

1. – 3. listopad Slunce kvadrát Neptun republiky, Venuše opozice Neptun – pozor na podvodníky, nevhodné dny pro důležitá jednání. Hlavně 1. listopadu může být i mlhavo díky vazbě Luny na Neptuna.

4. - 8. listopadu se náš stát ocitá v palbě náročných konstelací, za kterých lze očekávat prudké zvraty sil v přírodě i ve společnosti. ( Mundánně bude Merkur v opozici na Urana a bude tranzitovat v kvadrátech na Lunu, Urana a Saturna republiky ). Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy a může se zvýšit četnost dopravních havárií.

10. – 20. listopadu přichází astrologický „fičák“, který přinese mnohým jedincům i státům těžké lekce, které leckde nemusí nechat kámen na kameni… 10. až 13. listopadu se ocitne Slunce s Marsem v opozici na Urana, což může světu přinést mimořádně dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Vyloučeny nejsou požáry, výbuchy sopek, tsunami či ekonomické krachy, přijít mohou výpadky počítačových a rozvodných sítí. 14. až 20. listopadu se konstelace seskupí v mimořádně náročných a dlužno říci nebezpečných vazbách s planetami v horoskopu našeho státu, takže nelze vyloučit výpadky sítí ani u nás, možné jsou násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost. Možné jsou bohužel i těžké havárie v průmyslu a v dopravě. ( Slunce s Marsem v kvadrátech na Lunu, Urana a Saturna republiky ).

22. – 26. listopad Slunce s Marsem ve znamení Střelce vytvoří kvadráty na Saturna ve Znamení Ryb, a to je konstelace, za které lze očekávat zemětřesení, výbuchy sopek a cyklóny. Hrozí úrazy dolních končetin a negativní impulzy zřejmě dostane i cestovní ruch a mezinárodní obchod.

26. – 30. listopad konstelace specificky působící na dění v naší republice jsou harmoničtější a náš stát by mohl zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém a vyznamenat se mohou naši umělci. Obchody by se na našem území měly hýbat.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR