Horoskop červenec 2024

Nejvýznamnější konstelace červenec 2024

Červenec 2024 by pro naši republiku měl být z astro-meteorologického hlediska spíše vlhký a teplý měsíc s občasnými bouřkami doprovázenými bleskovými povodněmi a to zejména mezi 9. – 24. červencem. V tomto časovém rozmezí bude panovat v přírodě i ve společnosti velké napětí. Nelze vyloučit výpadky počítačových a rozvodných sítí, zvýší se riziko havárií v hromadné dopravě i v průmyslu, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy ( tranzitující Mars kvadrát Uran republiky, tranzitující Merkur opozice Uran republiky ).

Ten, kdo chce vyrazit na dovolenou po vlastech českých, by měl využít relativně z astrologického hlediska pohodových prvních devíti dnů, kdy bude tranzitující Jupiter v sextilu na Neptuna republiky.

Konstelace mundánní ( ovlivňující dění na celé planetě ) jsou v prvních 11 dnech tohoto července vcelku příjemné přející cestám do přírody či po stopách kudy šla historie a pro návštěvy příbuzných ( ekliptikou budou postupovat Slunce spolu s Venuší znamením Raka ).

15. července dostihne Mars na své pouti ekliptikou Urana mezi 26. a 27. stupněm znamení Býka, na kterém se nachází nebezpečná stálice Algol a pro svět se tak vytvoří třaskavá směsice, která může vyvolat extrémy ve společnosti i v přírodě. Svět může díky těmto konstelacím očekávat řádění živlů přírodních i teroristických doprovázených prudkými bouřemi, cyklóny, tornády, požáry a výbuchy. Vyloučit nelze ani pády letadel, možné jsou výpadky sítí počítačových i rozvodných. Tato konstelace také zvýší riziko úrazů a karambolů v mezilidských vztazích i na cestách… Riziko může trvat do 21.7., kdy oleje do ohně přilije Merkur v kvadrátu s Uranem.

1. – 2. července vytvoří Merkur trigon s Neptunem, což je ideální čas pro cesty k vodě a po vodě, rovněž pak pro studium psychologie a duchovních nauk.

2.- 3. července se ocitne Venuše v harmonickém spojení se Saturnem a to je čas vodný pro seznámení se s důstojnými a spořádanými partnery či pro svazky z rozumu.

7. – 9. července by lidé spolu měli přátelsky a uvolněně komunikovat, nuda nebude na pořadu dne. Jsou to dny ideální pro cesty na dovolenou, doprava by neměla váznout. Merkur bude již ve znamení Lva v harmonickém spojení s Jupiterem ve znamení Blíženců, dá se říci, že společností zavane nový a svěží vítr.

10. – 16. července jsou mundánní konstelace vcelku pohodové přející setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku či pro návštěvy kulturních zařízení. Bohužel na území naší republiky se přiženou pomyslná astrologická mračna ( Mars v konjunkci s Algolem tranzituje v kvadrátech na Lunu,na Urana a na Saturna republiky ), která nám mohou přinést dramatické děje, které zneklidní naši veřejnost. Možné jsou výpadky internetového bankovnictví, násilné trestné činy, požáry a výbuchy, karamboly v osobní i v hromadné dopravě s velkými škodami nejen na majetku, ale i na životech.

20. - 21. července se ocitne Merkur v kvadrátu s Uranem a díky tomu zase hrozí výpadky počítačových a rozvodných sítí. Možné jsou také výbuchy sopek doprovázených tsunami. Pravděpodobné jsou i prudké zvraty počasí a bouře spojené s lokálními záplavami.

22. - 30. července se mění kvalita času, jelikož Slunce přechází do znamení Lva a spolu s ním postupuje tímto znamením také Merkur s Venuší, v Blížencích zase je Mars s Jupiterem, takže lze předpokládat, že se lidé budou uvolněně a přátelsky bavit, nuda nebude na pořadu dne. U nás to trochu zakalí tranzit Urana v kvadrátu na Saturna republiky, což by mohlo přinést odhalení dalších případů korupčního chování významných osobností či neplacení daní.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR