Chronoekonomická analýza ledna 2015

Chronoekonomická analýza ledna 2016

První lednová dekáda je z chronoekonomického hlediska velmi volatilní a Institut chronoekonomie ( ICHE ) předpokládá děje v přírodě i ve společnosti, které povedou k znejistění investorů a k poklesu burzovních indexů. Profitovat z toho mohou zbrojařské koncerny a nadnárodní společnosti produkující vojenské technologie.

13. až 15. ledna se mohou trhy začít vzpamatovávat, lidé budou schopni a ochotni volný kapitál investovat i s vyšší mírou rizika, obchody se budou hýbat, na odbyt by mělo jít i luxusnější zboží a investoři by mohli mít více „býčí náladu“. Z chronoekonomického hlediska by to měly být nejlepší dny ledna 2016 a pozitivní impulzy by mohly dostávat akcie firem produkujících moderní léčiva a výživové doplňky, také však akcie bankovních institucí a investičních společností.

Druhou polovinu ledna a první dekádu února ovlivní dění na světových trzích nepříliš pozitivně doctorvideos.net působící chronomy, za kterých lze předpokládat prasknutí bubliny nadhodnocených akcií některých významných technologických firem. Výsledkem pak mohou být nejen pády kurzů jejich akcií, ale také pády vedení a významných politiků spojených s těmito firmami.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou až do 18. ledna opět vcelku prorůstové a harmonické. Ani poté by nemělo dojít k nějakým katastrofám, ale děje v zahraničí mohou mít dopad na ekonomikou situaci i u nás. Možné jsou však vypovězení předem domluvených dohod a našemu státu se nemusí podařit dotáhnout slibná jednání k podpisům smluv. Můžeme být také obviňováni Evropskou unií z nedodržování úmluv a může nám vyhrožováno sankcemi.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR