Chronoekonomická analýza říjen 2022

Chronoekonomická analýza říjen 2022

1. a 2. října ICHE očekává velmi volatilní situace na trzích v důsledku napjatých chronomů. Klima v přírodě i na trzích sice bude pravděpodobně hodně proměnlivé, avšak 2. října se dává do přímého chodu patron obchodníků Merkur, díky tomu by se měl tok informací a zboží urychlit, obchody se začnou hýbat.

11. a 12. října v důsledku chronomů Marse s Neptunem a Saturna s Uranem lze očekávat prudké zvraty v ochodech se zemním plynem a s ropou, rovněž trh s kryptoměnama a s elektrickou energií může připomínat horskou dráhu.

13. – 23. října budou dění na trzích ovlivňovat pozitivně působící chronomy, které by světovým trhům i jednotlivým obchodníkům měly přinášet solidní zisky. Lidé by měli být v pohodě a rádi investovat jak do luxusního ošacení či do kosmetiky tak do nemovitostí a věcí trvalejší hodnoty. Po delší době by mělo ve společnosti i v přírodě zavládnout pohodovější klima, lidstvo dostane šanci k zakopání válečné sekery a k nalezení rozumných kompromisů.

24. až 31. října by měly přijít pozitivní chronoekonomické impulzy pro firmy produkující moderní technologie pro oblast bezpečnosti, pro energetiku, pro biotechnologie a pro farmaceutický průmysl.

Ve druhé a ve třetí dekádě tohoto října by to pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný čas. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či realitní makléři. Trhy s energiemi by se mohly dočasně stabilizovat. Vláda by měl podniknout rozumné kroky vedoucí ke zklidnění dramatické situace vyvolané drahými energiemi.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR