Chronoekonomická analýza květen 2023

Chronoekonomická analýza května 2023

První dvě dekády května 2023 přinesou z chronoekonomického hlediska extrémy na trhu s mědí a se stříbrem, třetí dekádu pak se zlatem. Ve světě by se v tomto měsíci obchody měly hýbat a to zejména s realitami a se stavebními produkty. Od 16. května tohoto roku do 26. května roku příštího by měl světové trhy stabilizovat svou pozicí Jupiter.

1. - 2. květen ICHE usuzuje na pozitivní náladu na trzích, obchody s potravinami a se stavebninami by měly praskat ve švech.

4. - 5. května to chce při investicích a na důležitých jednáních obezřetnost, sentiment trhů může rozkolísat přicházející úplněk doprovázený zatměním Luny.

8. - 10. května ICHE očekává rozkolísání burzovních indexů, oživit by se mohl trh s kryptoměnami, světlo světa mohou spatřit novinky vědy a techniky, který skokově rozhýbou akciové trhy ( Chronom Slunce s Uranem ).

11. - 21. května chronomy vytváří velmi dobrou kvalitu času pro větší investice, na burzách by měla panovat spíše optimistická nálada.

22. - 23. května ICHE očekává chaotické a rozkolísané nálady na burzách. Stoupne riziko setkání se s podvodníky, není vhodný čas pro větší investice, splasknout mohou některé bubliny, stoupne riziko obchodních válek, rozkolísat se může cena zlata ( Chronom Marse a Jupitera ).

27. - 28. května se chronoekonomická situace poněkud zhorší díky chronomu Slunce a Saturna, poněkud váznout může výměna zboží a informací. Přispět k tomu mohou náročné děje v přírodě ( řádění živlů ) i ve společnosti.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice budou v první květnové dekádě vcelku pozitivní, obchody by se měly hýbat, ve společnosti by měl panovat opatrný optimismus. Náročná však je chronoekonomická situace mezi 13. a 18. květnem, rovněž pak mezi 23. a 28. květnem, za které může dojít na našem území ke zhroucení některých významných firem, můžeme prohrát arbitráže a sanace ztrát bude stát daňové poplatníky nemalé peníze. V potížích se mohou ocitnout doly a některé finanční instituce.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR